Kohtumisõhtu šamanisti, kirjaniku ja nõustaja- Tiit Terasega

Esmaspäeval,  27, jaanuaril  kl 18.00 Pärnu Keskraamatukogu suures saalis on meil erakordne võimalus kohtuda šamanisti, kirjaniku ja nõustaja-  Tiit Terasega.

Tiit Teras on üks Eestimaa  tunnustatuim teadjamees, kellelt tullakse nõu küsima juba üle kolmekümne aasta – nõukaajast. Ta  püüab šamanistlike rituaalidega aidata neid, kes temalt abi otsima tulevad. Tiit Teras on nõustaja, kelle šamaaniõpetused aitavad tagasi tuua inimese kaotatud hinge või hingeosakese  ja väelooma…. Tiit Terase töövahendite seas on šamaanitrumm, kõristi ja tarokaardid. Pendlit kasutab ta informatsiooni tabamiseks. “Kõik on inimese enda kätes, esimene nõue – ole valmis oma senist elu muutma”, ütleb ta veendunult.

«Šamaani rännak on sideme loomine alateadvuse ja teadvuse vahel,» räägib Tiit, lisades, et «usk on asi, mis aitab edasi ükskõik mis ajal.»

Kohtumisõhtul  tuleb juttu  šamanismist, tarost, ruunidest, bioenergeetikast ja muust põnevast. Lisaks teeme  koos ka mõne praktilise harjutuse ning  meditatsiooni või  rännaku.

Lisalugemine: siin

Lisakuulamine: Hallo kosmose“ saade

Lisavaatamine : TV saade „ Teekond iseendani“

NB! Koha peal võimalus osta  Tiit Terase tõlgitud ja kirjutatud  raamatuid! (tasumine sularahas)

                  Osaluspanus: 10 €. Võib tasuda ka ettemaksuna :  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 27.jaanuar „