Kohtumisõhtu Paide Annaga

Hea kaasteeline!

Enesetäiendajate Klubi teatab, et Teie suurel palvel  jagab uuesti  oma teadmisi seletamatutest ja arusaamatutest oskustest   PAIDE ANNANA tuntud ravija ANNA BÕSTROVA (endine Merkulova),  naine,  kelle tegevus meenutab mõneti dr Luule Viilma oma. «Organid räägivad, mis haigus peremehel on, nad on targemad kui meie, igal kehal on normid, mida ei tohi rikkuda,» kinnitab ta.

Anna laseb abiotsijal oma muredest rääkida, ise aga kuulab, mida kõnelevad inimese organid. “Inimesed ei julge oma probleemidest ausalt rääkida, 90 protsenti siia tulijatest ei räägi tõtt. Nad on harjunud vale sees elama, uskudes oma valet. Kuid mingil juhul ei tohi iseendale valetada,” õpetab Anna.

Otsustasime kutsuda põneva naise uuesti  klubisse. Kindlasti ei ole see akadeemiline loeng, vaid kohtumine omanäolise maailmapildiga sensitiiviga.  Seekord jutuks unenäod, saatuseraamat, keha märguanded jpm.

Kui inimene ennast ei aita, ei suuda ka keha haigusest vabaneda. Tuleb oma keha armastada ja austada, siis keha vastab ja kõik saabki korda,» õpetab Anna. 

Toimumiskoht:  Pärnu Keskraamatukogu Saal, Akadeemia 3
Toimumiseaeg:  Esmaspärv, 11. November 2013 , kell 18.00
Osalustasu10 €   võib üle kanda:  SEB a/a  10220095828012 ,  Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 13.juuni +  üritusele tulija nimi”.  Tasuda võib  ka sularahas  vahetult ennem ürituse algust.

Anna telesaates: „Teekond iseendani“:

http://www.tv3play.ee/play/282560/

Anna raadiosaates „Hallo, kosmos“:

http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-hallo-kosmos-paide-anna

ANNA MERKULOVA

Viisteist aastat tagasi kohtus paidelanna Anna Merkulova, keda asjaomastes ringkondades tema endise elukoha tõttu ka Paide Annaks kutsutakse, tulnukatega. See mälestusväärne sündmus äratas seni lihtsat laohoidja ametit pidanud naises salapärased selgeltnägija- ja ravivõimed….
Lisaks oskus rännata  ja infot hankida astraalmaailmas ja Surnute Maailmas; oskus lugeda-tõlgendada –edasi anda inimeste Saatuse Raamatut; võime ja oskus aru saada lindude keelest; võimalus kuulata keha organite omavahelisest juttu; lugeda teiste mõtteid……
Uskuda või mitte? Valik on vaba…

Kõrvuti reaalse maailmaga, kus saab asju katsuda, näha ja maitsta, on maailm, mida ei saa alati seletada. Või siiski?  Ootame huvilisi kohtumisele!