Kohtumisõhtu Maila Paalmäega (Reimand)

Ootame huvilisi esmaspäeval, 14.mail Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3, kell 18.30 kohtumisõhtule koos „ Selgeltnägijate Tuleproovist“ tuttava Maila Paalmäega ( endise nimega Reimand), kes kõneleb meile oma huvitavatest tegemistest.

Maila Paalmäe (Reimand)
Kõigepealt endast:
Olen läbinud koolitusi ja praktiseerinud viimase 17 aasta jooksul erinevaid tervendamise meetodeid nagu klassikaline massaaž, Tai refleksoloogiline jalamassaaž, India peamassaaž Champi, On-Site
massaaž, meemassaaž, lastemassaaž, suhtlemispsühholoogia ja nõustamine, Konstellatsioonide ehk pere süsteemse nõustamise kaardikursuse Bert Hellingeri meetodi järgi ja REIKI I, II, III ning
REIKI IV astme koolitused. Reikiga ja konstellatsioonidega tegelen igapäevaselt.

Kolm aastat tagasi puutusin kokku konstellatsioonitehnikaga, mis muutis kardinaalselt minu elu. Olen õnnelik, et sain õppida seda suurepärast tehnikat ja saan läbi selle aidata ka teisi inimesi.

KONSTELLATSIOONI TEHNIKA ON PSÜHHOLOOGILINE TREENING NEILE ,KES TAHAVAD iseendast aru saada ja mõista oma probleemide seost pere ja suguvõsa juurtega. Neile kes tahavad muuta oma elu, ületada armastuse kriisid ja LEIDA ÕNNE, ARMASTUST JA HINGERAHU. Kujund-lahenduste loomine
konstellatsioonide abil vabastab võimsad jõud, mis muutuvad ressursiks soovitud suunas. Võimaldab lühikese ajaga lahendada probleemid ja luua tugev vundament õnnelikumale tulevikule.

Tänu konstellatsiooni tehnikale mõistame, et oleme seotud kogu oma suguvõsaga, meeldigu see meile või mitte. Konstellatsioonid aitavad meil peresüsteemis tekkivat pilti vaadelda tervikuna.
Kogu meie elu seisneb süsteemides.
Konstellatsioonides on võimalik näha kuni seitsme põlvkonna sidemeid.
Loomulikult oleme me kõik pärit erinevatest peredest, kuid igaühel meist on sugulastega suhetes midagi lõpetamata.
See meetod võimaldab tööd teha iga probleemiga, mis tekitab meis emotsionaalset rahulolematust või praktilisi raskusi. Psühholoogiliste probleemide juured on peaaegu alati seotud lahendamata
perekonfliktidega. Takistused, mis ei lase meil elada täisväärtuslikku elu, ei teki kunagi tühjalt kohalt.

Saksa psühhoterapeudi BERT HELLINGERI loodud psühhoteraapilisel meetodil on eesti keeles kolm nimetust – konstellatsioon, süsteemne lahendus ja süsteemne paigutus. Süsteemne lahendus tuleneb sellest, et meetod on suunatud parima lahenduse leidmiseks peresüsteemis.
Süsteemne paigutus aga seepärast, et töö käigus leitakse lahendus, kus igal pereliikmel on oma parim koht, kus kõik pereliikmed tunnevad end maksimaalselt hästi.
Meetod vaatleb inimest kui elementi peresüsteemis. Me kõik oleme seotud oma peredega ning kui peresüsteemis on kõik hästi, tunneme end tervikliku ja tervena.
Kõik inimesed elavad sidemetes teistega ning meid juhib alateadvus.
Konstellatsioonid näitavad ka, et surnud mõjutavad meie elu tihti rohkem kui elavad. Sest elavad pereliikmed on tihti hinge tasandil seotud surnud pereliikmetega.
Kindlasti olete märganud, et perekondlikud probleemid kipuvad korduma põlvest põlve.
Nt: Vanavanaema oli üksikema ja kasvatas lapsi üksi, vanaema kasvatas samuti lapsi üksi ja nii edasi.
Vanaisa suri kuuekümneselt vähki või mõnda teise haigusesse ja ka poeg suri samas vanuses samasse haigusesse.
Mõnes peres toimuvad lahutused teatud vanuses ja mõnes peres korduvad enesetapud teatud põlvkondade tagant . Jne. Näiteid võib tuua palju.
SELLEST NN. NÕIARINGIST ON VÕIMALIK VÄLJA PÄÄSEDA PERETERAAPIA EHK KONSTELLATSIOONIDE ABIL.
Konstellatsioonid aitavad lõpetada need sidemed ja annavad meie alateadvusele õiguse olla taas õnnelik.

Võimalus tema eraseanssideks Pärnus, Ravikojas. Registreerimine vastuvõtule  Sirje 54513302

Osalus: 8 eurot, võimaluse korral palume kaasa võtta täpne raha või teha ülekanne: (SEB a/a 10220095828012 , „Enesetäiendajate Selts märksõna: 14 mai + osaleja nimi)