Kohtumine Tiibeti arstidega

Esmaspäeval, 11. augustil kell 18.00-20.00 on pärnakatel esmakordselt külas 2 tiibeti arsti : Tenzin Lektsok ja Ngawang Gyatso.

Kohtumine toimub Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis , Akadeemia 3.

Tõlge eesti keelde.

Mida Tiibeti arstid näevad, tunnevad ja tajuvad? Kuidas nad seda tõlgendavad? Kuidas ravivad? Milliseid medikamente nad määravad? Millised on erinevused „tava“ meditsiiniga?

Huvitav ja põnev – tulge kuulama!

Tiibeti meditsiinis ei kasutata energiate kontrollimiseks ühtegi instrumenti, vaid selle asemel vaatlust. Visuaalsel läbivaatlusel vaadeldakse keelt ja uriini. Katsutakse patsiendi pulssi, mis on samuti väga tähtis diagnostiline meetod. Sõrmede all tajub arst 12 erinevat pulssi, kahtteist organit kehas.Tiibeti meditsiinis on see diagnostiline meetod äärmiselt peene tajuni välja arendatud.

Rakendades erinevaid diagnoosimeetodeid tehakse kindlaks, millised energiad kehas ei funktsioneeri korrapäraselt ja millised energiad mõjutavad teatavaid organeid. Kui varases staadiumis tunda ära ja korrigeerida tasakaalutus, siis haigust ei tule.

Lisalugemine: Silja Joone artikkel Pärnu Postimehes Tenzin Lektsokist ja Andres Lindmäe artiklit „ Iidse Tiibeti ime“(PP.31.07.2014)

Osalustasu: 10 € kohapeal või ettemaksuna ülekandega.  Saaja:  Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012( selgitusee nimi + 11. august)

NB! Võimalus Tiibeti arstide eravstuvõttudeks Villa Medicas ( 35€). Täpsem info siin