Kohtumine dr. Riina Raudsikuga

Suvine õhtupoolik dr. Riina Raudsikuga, kes tegeleb praegu uue terviseteemalise raamatu kirjutamisega. Raamatu teemaks soolestik, bakterid, nende tähtsus ning nende puudus.

Vestlusõhtu teemaks need ongi + juttu tuleb kindlasti ka veest ja põletikkudest.

Pole vist enam kellelegi vaja tõestada, et vesi on elu alus.

Ligi sada aastat on meid õpetatud võitlema bakterite ja viirustega, kuid sellest, et keha keskkonna moodustab vesi ja happe-alus tasakaal määrab tervise, räägitakse ikka veel vähe. 70-80 % kõikide kudede, rakkude ning rakkudevahelisest vedelikust moodustab soolakas ja aluseline vesi. Kui selle keskkonna happe-aluse tasakaalus tekib vähimgi muutus happelisemas suunas, aktiviseerub immuunsüsteem, tekitades rünnaku käigus põletiku. See on keha kaitse. Selle põletiku ravi saab olla ainult üks – keha keskkonna normaliseerimine ja kõige kiirem moodus selleks on õige vesi.

Tulge-kuulame-õpime-kogeme!

Riina Raudsik on arstina töötanud 41 aastat ja tänaseks on ta meditsiinisüsteemist lahkunud, et  kirjutada raamatuid, pidada loenguid ja aidata läbi nõustamise inimestel aru saada keha toimimise alustest.

Tema endised kolleegid kas pooldavad või sarjavad teda „teistmoodi” vaadete pärast, ometi armastavad patsiendid teda palavalt.  Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad. Just ilmus uus raamat ” Tagasi tervise juurde”.

Tema kodulehekülg www.raudsik.com

Toimumisaeg:  kolmapäev, 10.07 .2019  kell 18:00
Toimumiskoht: Pärnu  Keskraamatukogu, Akadeemia 3, alumine saal
Osaluspanus:  12 €  kohapeal või ettemaksuna  10 € ( Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 10.07+ nimi)