Kodude ja muude ehitiste energeetiline puhastamine vanadest sündmustest.

Kas kodu energeetika tundub raske ja liikumatu? Kas on tervise probleeme? Kas sinu majas on pidevalt konflikte? Kas ruumis viibides tekib kiire väsimus ja  õhu puudus ning ruumis on pidevalt erinevad ebameeldivad lõhnad? Esemed pidevalt lagunevad ja kaotavad oma sära?

Inimene oma tegemistega jätab maha info ja füüsis- maatriksid. Need energeetilised jäljendid ei ole silmaga nähtavad, kuid ometi  ruumi jäänud sündmused hakkavad meid segama, mõjutades nii meie igapäevaseid tegemisi ja tervist.

Nende probleemide lahendamiseks on lihtsad praktilised meetodid. Tuleb lihtsate nippide kaasabil teha ruumides energeetiline puhastus. Kaasates abiks looduslikud elemendid – tule, vee, õhu ja muud energiaid kandvad ained.

Selleks pakun teile praktiliste näidetega loengu, kuidas teie Ise suudate oma kodudes ja muudes ehitistes ja õuedes teha energeetilise rituaalse puhastuse.

Loengu käigus saame teada abivahenditest, mille kaasabil saame luua harmoonilise ja tervendava ruumi, mis on vajalik eelkõige Meile ja ruumile endale.

Paremaks lahti seletuseks  kasutatakse Powerpoint programmi slaide.

Üritus  toimub   laupäeval, 5.mail algusega 11.00-13.30,  Pärnu keskraamatukogu ülemises saalis,  Akadeemia 3

Osalusrõõm : 10 eurot kohapeal sularahas  või ettemaksuna,  „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 05.05 + osaleja nimi

Eelregistreerimine  otsijad@gmail.com . või 5295717.  Info ka kodulehel  www.energoman.ee