Kes Sa oled ja kuhu oma Eluteel liigud?

Eluteel tuleb meil teha pidevalt valikuid ja otsuseid.

Kas tunned rõõmu ja rahulolu või koged sisemist rahulolematust, kui mõtled oma elule? On Su elu igav ja tahaks tuure üles võtta? Või igatsed hoopis kiirteelt maha astuda ja mööda rahulikku rada sammuda? Kas valitud elutee pakub Sulle rahuldust?

Kas elad sellist elu, mis täidab iga päeva rõõmu ja tänulikkusega? Kas Sul on töö ja sissetulek, millega oled rahul ? On Sul head ja kerged suhted pereliikmetega ning ennekõike head suhted iseendaga? Kas tunned , et astud just seda kõige õigemat rada?

Sellel praktilisel õhtul räägime eluteest ja elueesmärkidest. Kas elutee on ette määratud ja saatuseraamatusse raiutud või sõltub üht-teist ka meist endist? Kas Sinu praegune elu pakub Sulle rahuldust? Kuidas paluda abi kaitseinglitelt, teejuhtidelt ja teistelt vaimumaailma abilistelt ja kas see on igaühe võimuses? Olgu väikese vihjena öeldud, et jõulukuu on on aeg, mil oleme vaimumaailmale lähemal kui eales varem…

Õpime koos Mai Agate Väljatagaga. Õhtu lõpeb päevakohase meditatsiooniga.

Mai Agate VäljatagaMai Agate Väljataga

Tuntud alternatiivravitsejast teadjanaisel, regressiooniterapeudil ja vaimu-teemadel kõnelejal
Mai-Agate Väljatagal on võime vastu võtta infot kõiksusest ning viimased paarkümmend aastat on ta tegelnud inimeste aitamise ja tervendamisega. Mai – Agate teadmistest on kirjutanud mitmeid raamatuid ja väljaandnud CD plaate meditatsioonidega. Tema esimesest menuraamatust “Loomise õpetus” jõudis lugejateni juba kolmas trükk, teine raamat “Sinu igavene elu. Reisid minevikku ja tulevikku” on ka väga populaarne. Kreet Rosinaga kahasesse kirjutatud raamatud figureerivad raamatumüügi edetabelites Top 10 hulgas.

 NB! Toimumiskoht: Hotell „ Strand“ . Pärnu, Tammsaare 35, „ Jurmala“ saal. ( Palun jätta  üleriided alla garderoobi)

Toimumisaeg: Teisipäev, 09.detsember 2014.  kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10 €  kohapeal või  SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 09. dets. + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

NB! Kohapeal võimalus osta Mai Väljataga meditatsiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)