Kes juhib sinu isusid?

Kas oled mõelnud – kes või mis juhib sinu isusid? Millisel hetkel ahmid endasse šokolaadi, saiakesi, rasvast liha või suurtes kogustes kohvi ja mida sa sel hetkel tegelikult tahad? Kindel tähendus on isegi näojoontel ja ka kehalistel iseärasustel, sellel, miks kogunevad liigsed kilod mõnel kõhule, teisel reitele ja kolmandal kipub lihavaks muutuma hoopis selg.

Keha suhtleb sinuga nii oma iseärasuste, valu kui ka haiguste kaudu ning juhus pole seegi, kui kipud kogu aeg näiteks oma parema jala väikest varvast ära lööma.

Meie on esmakordselt külas teetatervendaja, holistiline nõustaja, koolitaja  KATRIN ALUJEV , kes ootab meid laupäeval 17. jaanuaril kell 12.00- 14.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis töötuppa, kus räägime:

-mis mõjutab kehapildi tajumist ja toitumisharjumusi?

-kuidas mõjutavad söömist lapsepõlvekodu, ümbritsev keskkond, isiksusetüüp, aastaajad, kuutsüklid, kehakemikaalid, seltskond jmt?

-miks meil tekivad aeg-ajalt või pidevalt kindlad isud teatud toiduainete suhtes ja kuidas nende isude võimutsemist ohjata?

-miks on raske püsivalt kaalu langetada?

-milline on kehaliste iseärasuste tähendus?

-Millest räägivad erinevad kehapooled, kehatüübid, kehaosad ja tähtsamad organid ning ka näojooned?

„Jagan mõtteid, millesse ise usun ja kasutan,“ ütleb Katrin Alujev.

Loe Katrini teekonnast: http://www.katrinalujev.ee/Kes

Ehk tunned sinagi vahel, et justkui kihutad läbi elu, nii et pole aega pikemalt peatuda, puhata ja nautida? Loe: http://www.katrinalujev.ee/Elu-kiirteel-

Osalustasu10 €  kohapeal sularahas või ettemaksuna SEB a/a EE951010220095828012 Enesetäiendajate Selts . Selgitusse “17.01. + nimi