Kes ja milleks kaitseb „sisemist last“ meie sees

Praktiline kursus isiksuse osade psühholoogiast “VOICE DIALOGUE” meetodit kasutades

Toimub 6.-7.aprillil 2013  kell 10.00 – 18.00 Pärnu, Metsa tn 1 (II korrus), Õppenõustamiskeskus (Maxima XXX kõrval)

Käsitletavad teemad:

  • Alaisiksuste kolm aspekti – informatsiooniline, energeetiline ja kehaline
  • Sisemise lapse erinevad olekud: kaitsetu, mänglev ja maagiline
  • Häälestumine sisemisele lapsele kui nõrkuse, haavatavuse, oskamatuse mudelile
  • Meetodid, mis aitavad sügavalt sisemise lapse alaisiksust läbi elada ning teda meelde jätta
  • Tihenenud ja hõrenenud EGO
  • Dialoog häältega (Voice Dialogue) praktiliste sessioonide läbiviimine
  •  Harjutused, mis aitavad paremini tunnetada alaisiksuste energiaid

Kursus on mõeldud: kõigile, kes soovivad oma elukvaliteeti paremaks muuta, sh psühholoogidele, psühhoterapeutidele, konsultantidele, treeneritele, õpetajatele, sotsiaaltöötajatele, spetsialistidele, kes töötavad klientidega/patsientidega nii individuaalselt kui ka grupis  jt. Kursusest osavõtmiseks ei ole vajalik eelnev erialane haridus.

Kursuse viib läbi Sergei Strekalov, kes on psühholoogia teaduste doktor ja sertifitseeritud (EUROTAS) transpersonaalne psühhoterapeut. Lisaks on Sergei Strekalov “Rahvusvahelise Teadvuse ja Psühhoteraapia Uurimise Instituudi” (Freiburg, Saksamaa) ja “Integreeritud Psühholoogia Instituudi” (Moskva) õppejõud. Sergei Strekalov on paljude erialaste raamatute ning rohkem kui 100 psühholoogilise treeningu autor.

Isiksuse osade psühholoogia (Psychology of Selves, Voice Dialogue) on kaasaegne kiiresti populaarsust koguv suund psühholoogias. Suuna on välja töötatud California psühholoogid Hal ja Sidra Stone. Nad leiavad, et isiksuse kui ühise terviku käsitlemine on vale, inimese isiksus koosneb mitmest alamosast. Iga isiksuse osa elab enda elu, omab häält ning isegi pretentsioone teiste osade suhtes. Mõned isiksuse osad loovad meie jaoks probleemseid olukordi, samas teised suudavad neid lahendada. “Voice Dialogue” meetodit kasutatakse edukalt nii individuaalsetes seanssides kui ka gruppides. Tegemist on universaalse ja efektiivse meetodiga, mis võimaldab lahendada probleeme paljudes valdkondades: suhetes, äris, isiklikest traumadest üle saamiseks, elu paremaks eesmärgistamiseks jne. Vt ka  www.wholeworld.ru/obrazovanie/povishenie-kvalifikatsii.html

Kursuse töökeeleks on vene keel tõlkega eesti keelde.

Osalemistasu orienteeruvalt 75 €.

Osalemishuvist palun võimalikult kiiresti teada anda e-mailil viive.einfeldt@gmail.com , et riikidevaheline korraldamine hästi õnnestuks.

Lugupidamisega,                                                                                                                           Viive Einfeldt, tel 5121864