Kergus olemises ja kehas

Stella Shakti maagiline kohtumisõhtu Pärnus toob meile aprillis uue teema: „ Kergus olemises ja kehas“. Varakevadine praktiline õhtu kutsub  ette valmistuma suveks ja uuteks algusteks. Meditatsioon ja kanaldus uute alguste väestamiseks. Teemadeks ka tervislik, kevadine toitumine ayurveda põhimõttel ning tasakaal  looduse ja inimese loomingu vahel.

Kui tunned kutset  osaleda , oled enam kui teretulnud!

Meid juhendab armas ja ingellik Stella  Shakti.

Stella põhiideeks elus on armastus ja austus ja kõige tunnistamine pühana.

Kodulehelt:  Olen viimased seitse aastat tegelenud inimeste nõustamise, aitamise ja aktiivse energeetilise korrastusega kõikidel tasanditel – nii enese kui ka ümbritsevate elus, universaalses üksolemise teadvuseväljas. Suhtlen igapäevaselt ülestõusnud meistrite, ning teiste valgusmaailma tegelastega – puhta armastuse olenditega ja omaenda kõrgema tarkusega. Olen õppinud üle maailma väga võimsate meistrite juures ja saanud pühitsusi, et neid ka teile edastada.

Stella tegemistest loe pikemalt   http://www.stellashakti.com/ ja huvi korral lae alla kaugseanss http://www.stellashakti.com/kaugseanss-uus2

Toimumiskoht: K. 04 aprill  kell 18.00-20.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis

Panustamine :   12 eurot kohapeal või ettemaksuna   ( Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012  selgitus: 4.aprill + osaleja nimi )

NB! Lubatud naisteõhtu on planeeritud mai kuusse