Keha puhastus ja kehakaal

12.-13. jaanuar 2019 Pärnus (täpse puhkemaja asukoha saadame registreerujatele meilile)

Majutamine kahestes tubades – tule koos sõbraga

Esimese päeva juhendaja Almer Jansu. Loe siit

Sul on võimalus kinkida oma hingele, kehale ja meelele tore nädalavahetus Pärnus.
Jaanuar on ideaalne aeg teha head iseendale – puhastada keha ning tegeleda oma sisemiste võimaluste leidmise ja jõustamisega. Eriti võimsaks kujuneb, kui sarnaste soovidega inimesed saavad seda teha ühtses energiaväljas .
Meie füüsilise keha ümber on energiakeha, kuhu kogume päeva, aastate ja kogu elu jooksul kogetud emotsioonid ehk energiad. Energiakeha kogub endasse emotsioone nagu švamm – nii positiivseid kui ka negatiivseid. Paraku on nii, et negatiivsed  harjumused, uskumused ja programmid, mis meie energeetilises kehas salvestuvad, hakkavad negatiivselt mõjutama meie füüsilist keha. Tekivad haigused ja liigne kehakaal.

Teine päev põhineb  väga edukate harjutuste läbitegemisel raamatust: „ Ma teen Su saledaks“.

Nädalavahetuse eesmärk on läbi armastuse suunata tähelepanu väliselt sisemisele ning  saada teadmised füüsilise keha puhastamisest ja uskumuste muutmisest.

Teeme seda rõõmsalt ja loovalt, erinevate tegevuste ja tehnikate (energeetiline puhastus, võimlemine, liikumine, tants, meditatsioon jne.) kaudu.

Seminar algab laupäeval 13.01.2018 kell 14.00 ning lõpeb pühapäeval 16.00 paiku. Palun koguneda laupäeval 13.30-14.00.

KAASA: 1) paber-pliiats 2) joogamatt / soe pleed 3) kerge sportlik/mugav riietus ning vahetusjalatsid 4) isiklikud hügeenitarbed

Osalustasu: 100.– €. Osalemise soovi puhul saada e-kiri oma andmetega aadressil: otsijad@gmail.com ning kanna tagastamatu ettemaks 30 € Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 märksõna all „puhastus“ hiljemalt 10.01. Ülejäänud summa võib maksta kohapeal.