KEHA, MEELE JA HINGE SÜVAPUHASTUS SHANK PRAKSHALANA MEETODIL 25-26 nov.

Terve eluviis loob  hea tervise. Hea tervis on edu pant!

Kui sinu hing on haige, on sul raske armastada ja olla armastatud!

Ole terve nüüd ja alati!

 Seminari juhendab suurte kogemustega vaimne õpetaja Yarash 

Toimumiskoht saadetakse registreerujatele.

Pärnus või Pärnu lähedal puhkemajas.

registreerumine: otsijad@gmail.com

info 5295717

Kas teate oma haiguste, peresuhete disharmoonia,  töö-  ning  äriprobleemide põhjusi ? – arvatavasti ei tea. Tervendava puhastamise programm aitab teie kehaliste, hingeliste ja mentaalsete probleemide põhjustes selgust  saada  ning suure osa neist eemaldada  üksnes  2- päevase intensiivse  seminar-treeningu käigus!

PROGRAMMIS:  Seedetrakti  süvapuhastus Sank Prakshalana meetodil (aitab vabastada toksiinidest ja shlakkidest kogu keha, sh ka aju). Maksapuhastus – koos hinge ja meelte puhastusega avab sisemise energia reservuaari.

Altai meditsiini retseptid parasiitidest vabanemiseks ning organismi eluliselt tähtsate funktsioonide äratamiseks. Inimene võib endas kanda rohkem kui 2000 parasiidivormi, kelle mõõtmed ulatuvad imepisikesest mikroorganismist kuni mitmemeetrise ussini. Neid olendeid võib esineda kehas peaaegu kõikjal: soolestikus, kopsudes, maksas, lihastes, liigestes, maos, sapipõies, peaajus, veres, nahal ja isegi silmades, ning nad “õgivad” inimese elujõudu.

Saunarituaal organismi taastamiseks ja noorendamiseks (aitab vabaneda hinge kogunenud solvumistest, vihadest, hirmudest, ärevusest ja ärritusest).

Tervisliku toitumise kuldreeglid ja meetodid. Valed toidukombinatsioonid ning haiguste ja toidu seos. Toiduainete klassifikatsioon ning eksklusiivsed soovitused, kuidas õige toitumise abil energiataset reguleerida.

Noorendava toimega pikaealisust soodustav Siberi massaaž (vabastab füüsilistest pingetest, äratab organismi kaitsejõud ning lisab toonust. Meelte ja vaimu puhastamine ning äratamine massaaži abil.

Sõna väe abil vaimu ja hinge puhastamine; kaitse kaetuse, needuse ja teiste negatiivsete ilmingute eest; võimete avanemine (esimest korda!)

Väe- ja kaitseesemed ning  amuletid kaitseks peenplaani energeetiliste vampiirsete olendite eest.

TULEMUS: Organism puhastub nii füüsilistest kui ka energeetilistest parasiitidest (psühhoenergeetilised parasiitlikud struktuurid ja vampiirid), mille tulemusena hingamine muutub kergeks, tekib värskuse tunne; nahk näeb välja sile, noor ja terve; keha on kerge ja paindlik; kaob laiskus, apaatia ja depression; mõistus on selge, mõtted ei eksle, väheneb või kaob ärevus; emotsionaalne seisund on positiivne ja rõõmus (vabanemine paljudest negatiivsetest emotsioonidest). Märkimisväärselt suureneb teie sisemise rahu tunne ning võime oma elu juhtida, tugevneb immuunsüsteem, ning oluliselt väheneb võimalus nakatuda viirushaigustesse, suureneb võime lahendada asju konstruktiivselt.

Seminar algab laupäeval  kell 10.00 ning lõpeb pühapäeva õhtul kell 20.00.

KAASA: 1)  klistiirikott ja soojenduskott,  2) trikoo 3) käterätt, 4) 0,5 või 1 liitrine pudel vee jaoks, 5) joogamatt, 6)   soe pleed, soojad riided, soojad sokid 7) sportlik riietus ning 8) looduses käikudeks ilmastikule vastav riietus ja jalanõud.

Kursus on vene keeles – eesti keelde  tõlgib  meie armas tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Teretulemast!

Seminari osalusrõõm õppe eest on 100 EUR tasumisel 2 nädalat enne seminari algust , 110 EUR üks nädal enne seminari algust  ning  peale seda 120 EURI . Arve numbri kuhu saab tasuda seminari summa, saadame etteregistreerujatele.  Seminar summale lisandub tehniline osa – toit, tõlge  ja majutus, mis tasutakse  17 novembriks . Orienteeruv summa  60 eurot