Karma puhastamine

Karma puhastamine

Juhendaja: Kreet Rosin

Toimumisaeg: teisipäev, 16 juuli. 18.00 -20.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis.

Osalusrõõm : eelregistreerimisel või ettetasumisel kuni  15 .juuli 10 €, hiljem 12€

Lisainfo ja regist. otsijad@gmail.com, tel 5295717

 Me vastutame ise selle eest, mis me oleme. Kuna meie praegune olemus on meie varasemate tegude tagajärg, siis on päris kindel, et meie praegused teod mõjutavad meie tulevikukogemusi.

Karma on põhjuse ja tagajärje seadus. See on universaalne seadus, mis kehtib kõigile samamoodi nagu nt gravitatsiooniseadus. Selle eitamine ei tee selle mõju olematuks.

Seda on mõistetud aastatuhandeid tagasi, et ükskõik, mida teed, see loob võrdse jõuga reaktsiooni – kas räägid, kritiseerid, armastad, vihkad, allkirjastad lepingu või lendad raketiga kosmosesse. Selle mõistmine on väga oluline – see aitab mõista, kuidas Universum toimib ja miks midagi meie elus aset leiab. Paljud küsivad: „Miks minuga küll selline ja selline asi juhtus?“ Vastus: „See on reaktsioon sinu eelnevale tegutsemisele.“ Kõik, mis toimub, on reaktsioon eelnevalt toimunud tegevusele. Ei ole tagajärge ilma põhjuseta.

Samas võib see nii mõneski inimeses tekitada lootusetuse tunde, kuna tundub, et kõik on ette määratud ja midagi muuta ei saa. Saab küll! Kuid see eeldab teadlikku tegutsemist, nö teadlikku karma puhastamist. Just sellest seekord juttu tulebki – karma puhastamise erinevatest võimalustest. Juba loengule tulemine annab Sulle suurepärase võimaluse karmat puhastada – rakendame kohe kohapeal osa teooriast praktikasse. Nii et kui valid tulla loengusse, siis ole valmis selleks, et loengult lahkudes oled energeetilises mõttes teine inimene, kellel on võimalik kogeda senisest meeldivamat isiklikku reaalsust!

See pole ainult loeng,  toimuvad  ka  praktilised harjutused.

Juhendajast:
Kreet Rosin on Reiki Meister (õpetajad: Linde Toompuu ja Jaan Jääts) ning TFT (õpetaja: Kevin Laye Inglismaalt) ja Tulevikuteraapia terapeut (õpetaja: Anne Jirsch Inglismaalt), kes lõpetas 2012.aastal Holistilist Teraapia Instituudi ning on alates 2008.aastast juhendanud nii Reiki kursusi kui muid vaimse enesearengu kursusi.

Samal päeval võimalus Kreeda  eravastuvõtuks – seansile tuleku soov palun saata aadressil teadlikareng@gmail.com. Täpsem info seansside kohta on siin:

http://www.teadlikareng.com/teraapiad.html