Iseenda väärtustamine. Kreet Rosin

Esmaspäeval, 15.08.  kell 18.00  Pärnu Keskraamtukogu alumises saalis (Akadeemia 3)

 Enese väärtustamine on üks kõige olulisemaid elukvaliteeti mõjutavaid aspekte. Seda ei ole võimalik ülerõhutada või liialt tähtsustada. Kui sa iseennast piisavalt ei väärtusta, siis märkad selle peegeldust kõikjal, kuhu lähed ning kõigis, kellega kokku puutud. Ka oma rahakotis… On teada, et kui sa iseennast ei väärtusta, siis ei maksa oodata teistelt sinu väärtustamist. Kogemused näitavad, et teised võivad sind isegi väärtustada, kuid sa ei taju seda ega suuda seda vastu võtta, kui sa iseennast ei väärtusta.
Iseenda mittepiisava väärtustamise tõttu lepivad inimesed asjade ja olukordadega, mis neile ei panusta. Nt töötingimustega, mis on allpool igasugust arvestust. Või toksiliste suhetega – kas siis tööl või kodus.

Kujuta hetkeks ette, et toimetad igapäevaselt nii kodus kui tööl viisil, mis peegeldab iseenda väärtustamist selle mõiste kõige paremas tähenduses – harmoonilised suhted, kõrge energiatase, loomingulised ja viljakad ideed ning küllus elu kõikides valdkondades. Eks ole see hea tunne?

Loengul räägime ja teeme praktilist tööd järgnevatel teemadel:
– Mis vahe on iseenda väärtustamisel ja enesehinnangul.
– Miks me ennast ei väärtusta.
– Enese mitteväärtustamise sümptomitest.
– Kuidas hakata ennast teadlikult väärtustama ilma sealjuures teisi kahjustamata.
– Kuidas aidata lähedasi, kes ennast piisavalt ei väärtusta.

Osaluspanus: 13 €  ettemaksuna või etteregistreerudes otsijad@gmail.com  kuni. 12.08 ( a/a EE951010220095828012 Enesetäiendajate Selts selgituseks: 15.08 + osavõtja nimi), hiljem ja kohapeal 15 €

 Juhendajast: Kreet Rosin on reikimeister, TFT ehk koputamise-tehnika terapeut (õpetaja Kevin Laye Inglismaalt) ja tulevikuteraapia terapeut (õpetaja Anne Jirsch Inglismaalt). Kreet lõpetas 2012. aastal Holistilise Teraapia Instituudi ning on alates 2008. aastast juhendanud nii reiki- kui muid vaimse enesearengu kursusi ning ta on kirjutanud mitmeid raamatuid nii üksi kui ka kahasse selgeltnägija Mai-Agathe Väljatagaga.
Kreet Rosina uusim raamat on: „Piirangutest priiks!“

Loe intervjuud Kreet Rosinaga:  Pärnu Postimees
PS Loe lugu sellest, kuidas Kreet eluohtliku tõve võitis: paranemisest
Kreet Rosin raadios:  “Hallo, Kosmos”