Hirmud

Uut hooaega Mai Agate Väljatagaga alustame päevakohase teemaga- “Hirm”.Mai Agate Väljataga

Surmahirm? Hirm kaotada töö? Hirm jääda üksikuks? Hirm haigestuda? Hirm ebaõnnestumise ees? Kollektiivne alateadlik hirm?

Mida sa kardad kõige rohkem? Mida teeb hirm Su kehaga?

Räägime lahti, kuidas “hirm” on tekkinud ja kuidas seda ümber teha. Kuidas hirmu vabastada.

Viimase aja info maailmas toimuva kohta kutsub just praegu sellega tegelema.

Õhtu lõpeb päevakohase meditatsiooniga ja küsimuste ringiga.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal ( Akadeemia 3)

Toimumisaeg: Teisipäev, 14.oktoober 2014 a. kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10 € võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 14.10 . + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

Kohapeal võimalus osta Mai Väljataga meditasiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)

81 aastane Mai-Agate Väljataga on armastatud lektor ja raamatute autor, kelle raamatud püsivad visalt raamatumüügi edetabelites ja kelle loengud koguvad täissaale. Väljatagal on piire ületav elunägemine ja mõnus huumor, mille abil lammutada eestlastele omaseid tõekspidamisi ja käitumismudeleid, säästmata sealjuures iseennast.

Mis paneb kuulama? “Kui usud sellesse, mida ütled, ja oled see, mida parasjagu ütled, siis läheb pihta. Ma usun sellesse, mida räägin, ma olengi see,” seletab vanadaam. “Kui minu tõde sobib ja laiendab sinu tõde, siis kuulad. Aga kui see hakkab kitsendama, ei võta sa seda vastu.”

Loenguid peab Väljataga viimased 15 aastat. Esmalt tekkis üks huviliste grupp, siis teine ja nüüd on neid palju: Tallinnas, Pärnus ja Tartus. “Inimesed on järjest rohkem hakanud hoomama, et nad on midagi enamat kui lihakeha, kes kahel jalal ringi tatsub, tahavad teada, mis on nende eluülesanne, miks nad üldse maa peale tulid,” seletab vanadaam.

( Silja Joon „Pärnu Postimees“)

Kui huvi, oled oodatud kuulama!