Havai muinasjutust reaalsuseks ehk Crystal Ra ja Michaeli külluse ja õnneliku suhte valemid

Neljapäeval : 14. juunil kell 18 – 20 Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3

Osalusrõõm: 15 eurot (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 14.06 + osaleja nimi ) või kohapeal

Crystal Ra ja Michael kohtusid tormisel elumerel 2014. aasta detsembris – Michael lahkumas oma 24-aastasest abielust, Crystal Ra toibumas oma haavatud töösuhtest. Kumbki ei otsinud teist, kuid saatusel olid teised plaanid. Kulisside taga punusid inglid oma etteastet ja ühel päeval ristusid nende teed väikeses ja armsas Mehhiko kalurikülas La Cruzis.
Seda küla kutsuvad maailma meredel seilavad purjetajad ristteeks ja ka viimaseks ‘kruiisiks’ – jõudes laevaga La Cruzis sadamasse, on tunne nagu oleksid saabunud koju. Sarnane tunne valitses ka ühe eksinud eestlanna ja ameeriklase kohtumisel.
Esimene aasta kujunes tõeliseks sõiduks Ameerika mägedel, kuid andis mõlemale osapoolele kogemusi ja teadlikkust, kes nad indiviididena on, kuhu liiguvad ning kuhu jõuda soovivad. Selles protsessis oldi nii eraldi kui koos alates Mehhikost kuni Hawaiini välja. Tee peale jäid veel ka Alaska, Eesti ja California. Pinnas tõeliseks armastuseks oli loodud ja seemned hakkasid idanema.
Peale korduvaid eemalolekuid oli üsna selge, et ühiseks sooviks ei olnud mitte ainult olla korraga ühes geograafilises asukohas, vaid ka hakata looma uut ühist tulevikku. Ühe osapoole nõrkused olid toetatud teise osapoole tugevuste poolt ning kahekesi koos loodi imeliselt tugev tiim, et maailma muundumisele suurema hooga kaasa luua. Esmakordselt seiklesid Michael ja Crystal Ra koos oma sõnumit jagades Californias 2016. aasta sügisel. Eesti tuur 2018 aasta suvel saab olema järgmine suur samm mõlema globaalse eluülesande aktiveerumisel.
****
Pole vahet, kas su elu juba toimib sinu tingimustel või mitte, see kohtumine võib olla sinu jaoks inspiratsioon, aktiveerimine või taaskäivitus – vastavalt sinu vajadustele.
Crystal Ra ja Michael on maailmarändurid, kes on käinud läbi nii elumere sügavad kuristikud kui ka kõrged edu mäetipud, nii koos kui ka eraldi. Need aastad on neile õpetanud kuidas muuta raskused ja katsumused õnnistusteks ning uuteks algusteks, mis võivad olla paremas ühenduses Vaimu plaaniga meie südame jaoks isegi, kui see kohe alguses välja ei paista.
Sündmusel osalemine võib sinu jaoks aidata mänguliselt luua kaosest kord ning sul on võimalus hakata aimu saama, millised on sinu eluülesanded siinsel planeedil.
Kuigi see kohtumine ei pruugi anda lõplikke vastuseid sinu küsimustele, annab see kohtumine sulle kindlasti häid nippe, kuidas esitada teadlikke küsimusi, et tõmmata oma ellu voolamine kerguse ja küllusega igal tasandil ja igas vormis.
Lühikeste tutvustussündmuste võimalikud teemad:
– Crystal Ra ja Michaeli lugu – kuidas nad jõudsid oma unistuste eluni ning milliseid takistusi neil ületada tuli;

– Michael lugu ajast, kui tema juhtida oli viis erinevat firmat ning mida see talle õpetas;

– Crystal Ra lugu oma firma omamisest, juhtimisest ja õppetundidest viimase 10 aasta jooksul;

– Millised on olnud Crystal Ra ja Michaeli külluse-, õnne- ja oma ultimaatse unistuse elamise valemid;

– Teejuht kuidas hakata liikuma oma tõelise ultimaatse unistuste elu poole;

– Kuidas panna kõik sinu välises maailmas sinu loomisele kaasa panustama?

– Crystal Ra külluse ratta metoodika (seksuaalsus, suhted, tervis, eluülesanded ja küllus), millised sektorid on selle ratta kõige käivitavamad osad ja mida selleks teha, et hoog sisse saada ning seda jätkusuutlikult ringlemas hoida;

– Millised on Michaeli ja Crystal Ra teadliku suhte eripärad ning õnneliku suhte valemid;

– Kuidas on elada Mehhikos, Alaskal või siis Havail? (Võimalikud väiksed videod).

– Kuidas läbida suhte katsumused nii, et see muudab suhet tugevamaks?

– Kas ja kuidas hakata looma oma ellu rohkem küllust ja luua sellest pidev jätkusuutlik külluse voolamine mitte ainult sulle vaid ka tulevastele põlvedele?

– Kes on teadlikkuse partnerid ja kes on kaksikvaimud;

– Teejuht, kuidas kiirkorras leida oma kaksikvaim;

– Milline roll on uue aja energiatel oma unisuste elu loomisel;

– Kuidas vanade haavade käärimine ja marineerumine mõjutab sinu unistuste elu loomist;

– Nipid ja tööriistad, mis panevad sind oma elu vaatama uue nurga alt ja muutma võimatu võimalikuks;

– Kõige lõpus teeme koos külluse ratta aktiveerimise ühis grupimeditatsiooni.

Nagu ikka Crystal Ra sündmustel, on siingi palju interaktiivseid harjutusi nii, et igal osalejal oleks võimalik tehnikaid kergemini oma olemusse talletada. Michael aitab kaasa oma huumori ja vägeva kuninga ruumihoidmise tehnikatega, samuti oma maandavate energiatega.

Sündmuse lõpus teeme ülevaate järgnevatest koolitustest, kogunemistest ja pakkumistest, mida Crystal Ra ja Michael pakuvad nii Eestis olles kui ka hiljem Havaile tagasi seigeldes.

Lisainfot sündmuse kohta saad: www.crystalralaksmi.com/eesti või siis emaili teel crystalexpansion@gmail.com
***
Võimalus meie eravastuvõttudeks Pärnus 14 – 15 juuni.
Lisainfo:
http://crystalralaksmi.com/eesti/teenused/crystalramichaeliseansid/