„Haavatud sisemise lapse tervendamine läbi kolme põlvkonna“

Elame erakordsel ajastul. Maa magnetväli on pärast 2012.a., kui toimus planetaarne nihe, laetud ülimalt kõrgsagedusliku valgusega, mille abil on võimalik õppida end häälestama väga võimsatele tervendavatele sagedustele.

Tervendaja Jane tutvustab meile uue energia tervendusmeetodit, mis põhineb Krayoni filosoofial ja klassikalise perekonstellatsiooni teraapial. Selle teraapia abil tervendatakse  läbi kolme põlvkonna oma  haavatud sisemine laps. Meil kõigil on oma pärimusliin, mis kannab esivanematelt saadud käitumis- ja suhtumismustreid. Sageli me isegi ei teadvusta neid, sest me oleme nende mustritega nii harjunud. Inimese elu peaks ideaalis toetama esivanematelt pärinev armastusvoog. Kõik probleemid ja haigused, mis meie elus on, tulenevad armastuseenergia puudumisest.

Põhjus, miks meie unistused ei täitu, on see, et meie sisemistes energiates on haavatud sisemine laps, kes alati šaboteerib meie unistusi. Haavatud sisemise lapse oleme päranduseks saanud oma vanematelt. Praegusel ajajärgul on uute energiate näol planeet Maale antud eriline toetus oma sisemise lapse tervendamiseks.

Teaduslike uuringute tulemusena on selgunud, et inimkehas olevaid energianihkeid saab ravida vaid energeetiliselt ja seda pakubki  see uue aja tervendusmeetod.

Tervendaja Jane kohta saab lugeda www.ookeanilainetus.ee

Õhtu  lõpeb praktilise harjutuse ( kaotatud hingeosade tagasi toomine) ja  meditatsiooniga.

Toimumisaeg: teisipäev, 13. märts kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis

Osalusrõõm10 eurot . Võib tasuda  kohapeal või  ettemaksuna  (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 13.03 + osaleja nimi )

Tervendaja Jane kohta saab lugeda www.ookeanilainetus.ee