Gongid ja lümfi puhastus

Kolmapäeval, 11. juulil kell   17.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis   lõbus õhtu Almer Jansuga.

Teema  “Gongid ja lümfipuhastus”

Tantsu- ja joogaõpetaja Almer Jansu on täiesti ebatüüpiline eesti mees, kel pole naist, lapsi, kinnisvara, majalaenu, üht kindlat töökohta ega pensionisambaid. Maad ligi rõhuvaid muresid ja allapoole suunurki kah mitte!

Alati heatujuline ja liikuv Almer  vastab telefonile reipal häälel ja mõtiskleb valjusti selle üle, millal ta Soomest, Suurbritanniast, Jaapanist, Taist või hoopistükkis Austraaliast kodumaale naaseb. Või mistahes muust paigast, sest Almer on tõeline maailmakodanik.
Tööd ei tee, vaid tegeleb hobidega
Kui mõni tõsine inimene Almerilt asjalikult pärib, et mis tööd ka mees õigupoolest teeb, tavatseb too vastata: „Ma ei teegi tööd, vaid tegelen oma hobidega.“ Ja hobisid on tal oi kui palju, nimelt valdab Almer mitmeid idamaiseid massaažikunste ning õieteraapiat, peab Tallinnas Müürivahe tänavas majas number 17 esoteeriliste kaupade poodi, keerutab kristallkausse ning teeb gongiteraapiat.
„Olen jah mees nagu orkester, kellel üheksa ametit, aga kümnes pole nälg,“ naerab ta rõkkavalt. Üleüldse leiab mitme alternatiivravi terapeut, et kui hobi hakkab tööks kätte minema, on viimane aeg sellega lõpp teha, sest tegevus pole enam nauditav.
Lisaks kutsutakse päikselise loomuga meest aeg-ajalt ka loenguid pidama ehk teisisõnu – õpetama seda, kuidas olla õnnelik. (Tekst: Kristel Rõss, fotod: Aldo Luud, ilmunud Naistelehes, august, 2013)

Seekordne teema sellest, kuidas olla terve.

Tule kuulama ja gonge kogema.

Osalusrõõm:  10 €  etteregistreerides ( otsijad@gmail.com) või ettemaksuna kuni 10.07 (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 11.07  + osaleja nimi ). Hiljem ja kohapeal 12 €