Füüsiline surmaprotsess kui teekond valgustumiseni.

DYING FOR TRUTH

Füüsiline surmaprotsess kui teekond valgustumiseni.

                                                                    5.–7. oktoober

Surmaprotsessi uurimine – turvaline teekond läbi 7 keha surmahetkel – vabanemine meele poolt tekitatud kiindumustest – oma tõelise olemuse avastamine – surmaks valmistumise harjutused – vabanemine.

Programmi põhirõhk on füüsilise surma läbielamisel. Vaadatuna esoteerilisest perspektiivist on surm võimalus vabastada oma teadvus illusiooni küüsist. See retriit pakub võimalust väga lihtsal viisil võtta vastu, mõista ja valmistuda füüsiliseks surmaks. Sügav programm võimaldab Sul jagada saadud kasulikku informatsiooni ja abistada neid, kes on surmaga silmitsi seismas.

Kui Sul on hirme, mis on seotud surmaga või lahtilaskmisega, siis see retriit õpetab, kuidas fookus hirmudelt ümber lülitada, et näha surma kui protsessi – kui elu loomulikku kulgemist. Elu ja loomine toimib tsüklite seeriana ja surm on vaid üks nendest tsüklitest. Et aidata eristada illusoorsed mina oma tõelisest olemusest, kasutatakse retriidil muuhulgas ka vaikusemeditatsiooni Vipassana. Sügavale meditatsiooni minek on vajalik ettevalmistus valgustunud suremiseks. See programm ei ole mõeldud ainult surijatele, vaid keskendub inimese tõelise loomuse äratundmisele nii elus kui surmas!

Jacquelini on Taanist pärit vaimne õpetaja. Esimest korda külastas ta Eestit eelmisel aastal. Tema koduleht: www.cosmicairport.com
Jacqueline veedab poole oma aastast talle kuuluvas Singing Heart Ashramis (Laulva Südame Aašramis), püha mäe Arunachala jalamil Indias. Ülejäänud aja, harilikult suvekuudel, töötab ta Skandinaaviamaades. Ta on kirjutanud ka mitmeid raamatuid.

Aeg: 5. – 7.oktoober 2012
Hind: €290.00
Asukoht:Tallinnast väljas
Info ja registreerimine: saada e-mail Kajale:  
kurrel.kaja@gmail.com
Rohkem infot saab inglise keeles:
ivaniahassler@hotmail.com
Osalejate arv on piiratud, kui oled huvitatud, võta  ühendust.