ESMASPÄEVAL, 10. AUGUSTIL KELL 18 PÄRNU KESKRAAMATUKOGUS KOHTUMISÕHTU TEADMAMEHE ROBERT TINDIGA

Tartus on Robert Tint aastate jooksul nõustanud sadu abivajajaid ning tal on ka oma nn fännklubi. Inimestes äratab usaldust teadmamehe heatahtlikkus, tolerants ning eriliselt selge pilk.Robert

Roberti võimuses on lugeda inimese informatsioonivälja ja seda korrastada ning leevendada valu ja teviseprobleeme. „Ega mina ei võta valusid ära, need kaovad ise,“ tavatseb Robert naljatamisi öelda. Aga selles lauses on oma tõetera – sageli ongi nii, et abi küsides programmeerime oma organismi harmoniseerumise teele. Soov hakkab tööle!

Robert on teiste aitamise kõrvalt justkui möödaminnes ka ise paranenud raskest tõvest – radikuliidist, millel pole kombeks ohvreid oma haardest vabaks lasta. Ometi ei nimeta mees ennast tervendajaks ega ravitsejaks, vaid mõistjaks. Mõistes haiguste põhjusi saab asuda tervenemise teele, kinnitab ta.

Robert ei pea abivajajaga ilmtingimata kohtuma, sest abi toimib ka vahemaade tagant. “Kõik me oleme ühe olemuse eri väljendused, ühtse olemise informatiivsuse osad,” teab Robert. “Et oleme ühtsusest tulnud, siis minus on olemas igaühe informatsioon, ja mina olen omakorda kõikides informatsioonides.”

Klubiõhtul tutvustab Robert meile oma filosoofiat ning kõneleb tasakaalu ja tervise säilitamise nippidest ning mõtete ja jõu ümbersuunamise võimalustest. Tema sõnul toimub inimese elujõus kannapööre 40. eluaastate lõpus – ühed saavad energiat juurde, vaim aktiviseerub ja ollakse veel kaua reipad, teiste vaim väsib ja muututakse põduraks.

Robert Tint rõhutab, et igaüks peab austama iseennast, aga arvestama ja austama ka kõrvalseisjat. Igaühel on õigus oma maailmapildile.

Osalusrõõm: 10 € kohapeal või ettemaksuna SEB a/a EE951010220095828012 Enesetäiendajate Selts ( märksõna: 06.04 + osaleja nimi)
Võimalus Robert Tindi eravastuvõttudeks Pärnus. Kontakttelefon 5048777

Loe lisaks: Robert Tint