Energiapraktikad ja meditatsioon Pärnus 27.03.2013

KOOLITUS JA PRAKTIKA: Harjutused energiate tasakaalustamiseks. Meditatsioon.  Vestlus.

Kui tunned, et võimlemine sulle liig, tule istu ja kuula. Saa osa sellest energiast, mis võimlejatest kiirgub.

Saavutamaks tasakaalu enese ja maailmaga kasuta HARMOONIA TEED. Üheks punktiks sel teel on energeetilised harjutused ja meditatsioon.  Vaatame konkreetseid harjutusi oma siseenergiate taskaalustamiseks, energiataseme tõstmiseks.

Räägime taotluse olulisusest mida iganes teeme. Teeme praktiliselt selgeks õige rühi olulisuse. Õpime tegema energeetilist kaitsekihti – taastama oma peenmateeria keha.. Vaatame harmoonia energia harjutuste kompleksi. Mediteerime. Vaatame ka alateadvust mõjutavat kompleksi. Õpime harjutustega tasakaalustama siseenergiaid. Kui huvilisi vaatame kiirelt 5-tiibetlast.

Nagu söögi ja joogi puhul, mis annavad tuge jämemateeriale vajame igapäevaselt turgutust ka peenmateeria kehale. Harjutused sobivad igas eas harjutajatele.

Koolitusel näitan väikseid nippe kuidas neid sooritada nii, et igaüks saaks hakkama.

Tulles koolitusele, pane end mugavalt riidesse, et saaksid võimelda. Võta kaasa võimlemismatt, et põrandal end mugavalt sisse seada. Kui soovid märkmeid teha, sea paber ja pliiats valmis. Loobume akadeemilisest laua taga istumisest, laseme oma energia liikuma, fantaasia kulgema ja naudime oma koosolemist. Sellises olukorras jõuame oma sisemise tarkuseni.

«Et maailmas korda luua, peame kõigepealt looma korra oma rahva sees;
et rahva sees korda luua, peame kõigepealt korda seadma oma perekonnaelu; et perekonnaelu korda seada, peame kõigepealt korda seadma oma isikliku elu; ja ennekõike peame me korda seadma oma südame.»
Konfutsius

Enamiku inimeste enesemuutmised lõpevad loengu kuulamisega või raamatu lugemisega. Mina olen tegutseja. Tule saali ja näita et ka sina oled. Astu esimene samm ja sa oled enesemuutmise teel.

Ralf Neemlaid

Siin näed tasakaalustavat harjutust http://naeratame.hagal.ee/blog/olen-harmoonias

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal , Akadeemia 3, Pärnu

Algusaeg: 19.00

Osalusrõõm : Tasuda saab (  10  ) nii sularahas kohapeal, kui ka ettemaksuna Enesetäiendajate Selts pangaarvele SEB pank 10220095828012.