Energiad aastal 2013

VESTUSÕHTU TEEMA:  „Energiad aastal 2013“

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal,  Akadeemia 3, Pärnu

Toimumisaeg: teisipäev,  09. Juuli 2013,  kell 18.00

 Osalusrõõm: 10  kohapeal.  Soodushind  8  ettetasumisel või etteregistreerimisel ( otsijad@gmail.com) kuni 09. juuli hommikuni. Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 09.07+ osaleja nimi

VESTUSÕHTU TEEMA:  „Energiad aastal 2013“

Oli aeg, mil inimesed uskusid, et Maa on lapik. See oli nende tõde, kuni keegi avastas midagi muud. Maailm muutus – kuid tegelikult muutus üksnes inimeste nägemus maailmast, sest maakera oli ümmargune olnud aegade algusest peale.

Praegu on  Maa liikunud  uude ajastusse ja inimeste südameis avaneb uus vaimne mõõde. Mõõde, mis on seal alati olemas olnud, kuid mida inimesed ei suutnud varem mõista, ammugi sellele reageerida.

Kalju Paldis vestleb meiega   Uue Ajastu uutest energiatest  ning  sellest , milliseid  uusi ülesandeid nad meile seavad.
Mis kaasneb 2013 a. energiate muutusega? Millised vaimsed seadused kehtivad?  Uus Aeg ja uus energia toovad uued  võimalused ja uued kingitused. Kuidas need annid enda jaoks leebelt lahti pakkida ja ka teistega jagada, kuidas enda jaoks võtta parim?

Kalju Paldis on Eestis tuntud geobioloog – nõustajana. Energoinformatsiooni lugemise fenomen avaldus Paldisel ootamatul moel kümne aasta eest. Mees oli tolleks hetkeks tervenenud haigusest  ja hakanud elule uue pilguga vaatama. Selle tulemusel oskab Kalju suhtelistelt täpselt öelda, mis mingis ruumis toimus mõni aasta või kasvõi aastasadu tagasi ning kontrollimisel on paljud Kalju nägemused osutunud tõeseks. Lisaks sellele, et mees reaalselt ajab välja vaime kummitavatest majadest, kus peale Kalju tegemisi inimesed juba järgmisel päeval jälle rahus magada saavad, on mees läinud üle päikesetoidule. . .

Kalju Paldise ainsaks söögiks on mitme aasta jooksul olnud mahl ja vesi. Tahkest toidust loobunud mees lubab, et ei söö enam kunagi ja kavatseb kõige selle juures elada 115 aastaseks. Väidetavalt ammutab ta energiat otse kõiksusest.

Selleks, et universumi teadmised ja sealt saadavad sõnumid ainult Kalju maailma ei jääks, kutsub ta huvilisi vestlusõhtutele . Meie ühisest universumi väljast võtab ta vastu teadmisi ja jagab neid kõigiga. Meie maailmad kõnelevad koos.

Need vestlused  tulevad kohapealsest ajahetkest ja sellesse vaatamisest. Ajahetk hakkab meiega vestlema…