Elu tagurpidi maailmas

Neljapäeval, 11.jaanuaril  kl.18-20 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis kohtumisõhtu
isikliku arengu nõustaja Tiina Tiitusega. Teema:  “Elu tagurpidi maailmas”

“Armastusetunne on kõige alus, kandev olemus.
See on sama tunne, mida kogeme hoides süles vastsündinud beebit, silitades kassipoega, kuulates lemmikmuusikat või vaadates päikeseloojangut.“  Tiina Tiitus

Endine hinnatud moekunstnik ja stiiliikoon hakkas vaimsel teel sammudes nägema eelmisi elusid, sünde ja surmasid ning kaitseingleid ja vaimseid teejuhte. Ta on näinud oma vaimu rändamas ka pärast ajanihet ning vaadanud tulevikupilte aastasadu edasi.

„Kui inimene tuleb minu juurde nõu saama, näen tema ümber valgusolendeid. Kui jutuks tuleb teema, mis on inimese hingega kooskõlas, aktiveeruvad tema saatjad ning kogu ruum lööb särama! Siis tean, et just see teema vajab lahendamist, sageli kajastub selles probleemis eelmiste elude või mõne surmakogemuse energia, aga seda on võimalik muuta,“ kõneleb Tiina.  Tihtipeale on tal au edastada inimesele tema teejuhtidelt sõnum.

  • Menuka raamatu „Õnnelik suhe“ autor Tiina Tiitus usub, et me kõik võiksime elada armastuses ja külluses. Saame teada, miks see paljude jaoks veel nii pole.
  • Juttu tuleb tagurpidi maailmast ja oma elu loomisest selliseks, nagu me tegelikult tahaksime.
  • Tiina on inspireerinud ja aidanud sihi leida sadadel inimestel. Ta suhtleb nähtamatu maailmaga ja loengult saad sinagi kaasa oma isiklikud sõnumid.

Miks räägime armastusest?

„Sageli kurdavad inimesed, et nende elus on vähe armastust. Lapsed ei lõigu armastust tükkideks, nagu suurte maailmas on juhtunud. Lapsena on armastus kõikehõlmav ja loomulik. Meie hirmud armastuse kohta on õpitud: ei saa ju ometi olla, et armastus isa ja mehe vastu on sama tunne. Aga on! Kirg ja seksuaalsus – see on hoopis teine mängumaa,” räägib Tiina Tiitus.

Vaata  Tiina kodulehte: http://www.tiinatiitus.com/ . Kodulehel võimalus registreeruda  ka eravastuvõtule Pärnus.

Mõne aasta eest tehtud lugu: Tiina elust

Tiina Tiitus raadios: Hallo, Kosmos

Osalusrõõm:  15 eurot . Soodushind 13 €  ettetasumisel kuni 9.jaanuar (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 11.01 + osaleja nimi )