Elu mõte ja rännak Akaši kroonikatesse, kus asuvad meie elude salvestised

Esmaspäeval, 09.aprillil  18.00 -20.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis kohtumisõhtu isikliku arengu nõustaja Tiina Tiitusega. Teema  „ Elu  mõte ja  rännak Akaši kroonikatesse, kus asuvad meie elude salvestised“ .

 Kes julgeb ja näeb , saab vaadata, mida ta sellesse elusse plaaninud on.  Loengu teema elust ja surmast ja elu mõttest.  Praktiline rännak akaši kroonikatesse.

Endine hinnatud moekunstnik ja stiiliikoon hakkas vaimsel teel sammudes nägema eelmisi elusid, sünde ja surmasid ning kaitseingleid ja vaimseid teejuhte. Ta on näinud oma vaimu rändamas ka pärast ajanihet ning vaadanud tulevikupilte aastasadu edasi.

„Kui inimene tuleb minu juurde nõu saama, näen tema ümber valgusolendeid. Kui jutuks tuleb teema, mis on inimese hingega kooskõlas, aktiveeruvad tema saatjad ning kogu ruum lööb särama! Siis tean, et just see teema vajab lahendamist, sageli kajastub selles probleemis eelmiste elude või mõne surmakogemuse energia, aga seda on võimalik muuta,“ kõneleb Tiina.  Tihtipeale on tal au edastada inimesele tema teejuhtidelt sõnum.

  • Tiina on inspireerinud ja aidanud sihi leida sadadel inimestel. Ta suhtleb nähtamatu maailmaga ja loengult saad sinagi kaasa oma isiklikud sõnumid.

Vaata  Tiina kodulehte: http://www.tiinatiitus.com/ . Kodulehel võimalus registreeruda  eravastuvõtule Pärnus.

Mõne aasta eest tehtud lugu: Tiina elust

Tiina Tiitus raadios: Hallo, Kosmos

Osalusrõõm15 eurot  kohapeal või ettemaksuna (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 09.04  + osaleja nimi )