Elu kui mäng

Meie juulikuu  külaliseks on gongiterapeut ja kristallkausside keerutaja ALMER JANSU

“Mõtted, mida sa mõtled, saavad ühel päeval teoks, kõik materialiseerub,” ütleb Jansuki Shopi omanik ning stepptantsu ja gongiteraapiaga tegelev Almer Jansu. Elu on mäng. Ka igapäevaelus peaksime rohkem mängima. Ühtegi asja ei tohiks võtta surmtõsiselt. Alati särav ja päikseline Almer Jansu räägib pärnakatele  õnnelik olemisest ning elu mängulisusest. Õhtu lõpetab gongi meditatsioon.

Gong on püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks kogu maailma terviklikkusega. Gongihelid muudavad füüsilisel tasandil ajulainete võnkesageduse tavapärasest madalamaks, ajupoolkerad tasakaalustuvad, andes võimaluse häälestuda parema ajupoolkera intuitiivsemale loomingulisemale tarkusele. Gongihelide abil teeme rännaku endasse, et saada kokku oma sisemise tarkusega. Helide ookeanis rahuneb närvisüsteem, vabanevad lihaspinged ja tasakaalustub keha alusrütm.

Almer Jansu ( loe pikemalt siit)

On õppinud gongimängu Inglismaal, Austrias ja Balil, saanud Joogakoolituse Inglismaal Brightonis.

Taimassaaz, Shindo, Chi Nei Tsang, Karsai Nei Tsang, Tok Sen massaažikoolitused Taimaal, Balil, Jaapanis ja Eestis.

Helisevate Kristallkausside koolitused Austraalias ja USA’s.

Õieteraapia koolitused Inglismaal ja Austraalias.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal,  Akadeemia 3, Pärnu

Toimumisaeg: reede,  05. Juuli 2013,  kell 18.00

 Osalusrõõm: 10  kohapeal.  Soodushind  8  ettetasumisel või etteregistreerimisel ( otsijad@gmail.com) kuni 5. juuli hommikuni. Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 05.07+ osaleja nimi

Kohapeal võimalus osta gongi muusikaga CD-sid.