Einar Laigna

Hea kaasteeline!

 Esmaspäeval,  8.aprillil  kl 18.00 Pärnu keskraamatukogus on meil erakordne võimalus kohtuda teoloogi ja filosoofi EINAR LAIGNAGA, lummava jutuvestjaga.

 Einar Laigna (75) kõneleb  inimese identiteedist, oskusest elada harmoonias ja ajatutest väärtustest. Katoliku kiriku preestri pühitsuse saanud mees kinnitab, et elu on igavene ja inimene on kosmiline olend. Ei ole ju see kuigi tavaline, et vaimulik kõneleb tšakratest, kosmilisest dimensioonist ja peenmateeriast…

 Hr Laigna rõhutab alati, et oluline on austav suhtumine kõikidesse inimolenditesse ja ka loomadesse. “Mulle ei meeldi väljend lihtne inimene, kõik inimesed on keerukad!” ütleb ta.

Vanameister Einar Laigna

on õppinud muuhulgas ka Vatikanis ja uurinud Rooma impeeriumi ajalugu, asutanud keskaja uurimise ühingu, lisaks kuulub ta dominiiklaste ordusse ning on lugenud loenguid Tallinna Ülikoolis. Laignal on ka muljetavaldav sõjaväeline karjäär ning ta on avaldanud mitu luulekogu. Viimased neli-viis aastat on Laigna enda sõnul elanud eraklikult.

Vt lisaks: http://einarlaigna.weebly.com/

Kuula: http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-einar-laigna

Osaluspanus: 10 eurot kohapeal või ülekandega :  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 8 aprill„