Diagnostikad Shakuntalilt

Ettemääratuse diagnostika

sobib neile, kes kas või korra on enda käest küsinud: “Miks ma siin olen? Mis minu tegemiste mõte on?” Oma ettemäratust teadmata oleme nagu pimedad kassipojad, kes pimeduses ekslevad. Kuid seda teadmist omandades, sammume kindlalt ja julgelt  edasi. Antud diagnostika sobib neile, kes pole veel eriala valikut teinud (õpilased, tudengid) või neile kes soovivad ametit vahetada. Teie individuaalsusest lähtudes, saate nõuandeid ja Teie jaoks sobivate valdkondade nimekirja, kus saate ennast teostada ning suurt edu saavutada.

Karma diagnostika

Iga inimese tegu, negatiivne mõte, tunne: hirm, viha, armikadedus, mida ta selles elus tunneb, kujundavad inimese karmat. Haigused, õnnetused ja kannatused on inimese selles ja eelmistes eludes sooritatud tegude tagajärg. Meie ŠOMN kesksuse õpilane Lazarev tegeleb selle õpetuse populariseerimisega Venemaal. Tema ülesandeks sai selle õpetuse propageerimine, kuna karmilise diagnostika praktiseerimine nõuab suurt edasijõudmist arengus… Individuaalse seansi ajal selgitatakse inimeste haiguste põhjusi ning antakse  soovitusi karmilise meditsiini abil tervenemiseks. Te saate teada, kuidas saate vältida õnnetusi, muuta enda ja oma laste õnnetut saatust ja palju muud.

 

Šamaani diagnostika

Šamaanitrummi või homusi abil transiseisundi saavutades teeb šamaan kindlaks, millises seisundis Teie viis šamaanihinge viibivad.  Saab vaimude käest soovitusi, mida peaksite tegema, et oma tulevikku paremaks muuta, puhastada minevikku, koguda elujõudu. Diagnostika ajal võib ka patsient vabatahtliku transi seisundis viibida ning saab ise hingedemaailmaga kontakti saavutades näha ja tunda vastuseid küsimustele, millega ta vastuvõtule tuli.

Tšakrate ja peenkehade diagnostika

Individuaalne suhtlemine õpetajaga, tänu millele saate teada oma emotsionaalse, psühholoogilise ja füüsilise seisundi põhjusi. Tšakrate diagnostika peegeldab Teie tšakrate seisundit sel ajal.  Saate vastused küsimustele, millele Te ise ei ole suutnud pika aja jooksul vastust leida. Diagnostikat peaks kordama korra kuus, kuna saadud informatsioon, hakkab Teie vaimsele arengule kaasa aitama. Diagnostika abil saadud, nõuandeid järgides saate oma arengu kiirust kümnekordistada! Diagnostikat läbides saate vastuseid Teie jaoks olulistele küsimustele, nõuandeid edasise arengu osas, individuaalsete praktikate ja tehnikate loetelu, mida Te võite sooritada kas õpetaja abil või iseseisvalt.

Individuaalsete võimete diagnostika

Õpetaja vaatleb peenkehasid ja räägib nendest omadustest, mis inimesele on algselt kaasa antud ning mille arendamisega tuleb tegeleda karmilise ettemääratuse ning vaimse eneseteostuse kiiremaks  saavutamiseks. Erinevatel etappidel võivad esile tulla erinevad omadused. Õpetaja selgitab, milliste meetodite abil tuleb neid omadusi arendada.

Individuaalne konsultatsioon

Kosmose jõudude abil vastab õpetaja küsimustele, selgitab unenägusid, meditatsiooni ajal saadud sümboleid ja märke, aitab leida sotsiaalsetele, psühholoogilistele ja pereprobleemidele lahendust. Parem on küsimused täpselt ja lakooniliselt sõnastada.

Täielik diagnostika ja konsultatsioon vastustega inimest huvitavatele küsimustele

Antud juhul sukeldub õpetaja energiavälja sügavamatesse kihtidesse, mis aitab energeetilise, emotsionaalse ja mentaalse (psühholoogilise) keha diagnostikat läbi viia. Sellise konsultatsiooni puhul esitab inimene kõiki oma elu olukordasid puudutavaid küsimusi, mis teda antud hetkel huvitavad.  Olgu need suhted (partneriga, kolleegidega, lastega) või mõni teine sisemine mure.  Õpetaja aitab leida uut esoteerilist nägemust olukorrast, annab soovitusi ja näitab väljäpääsu keerulisest situatsioonist.

Infot saab telefonil 55603080 või emaili teel ruth.tammeorg@gmail.com

 

Shakuntali WhatsApp: +49 (1) 634 577 377

Mail: pticasvobodiii@gmail.com

Web: www.pticasvobodi.com