Crystal Ra Pärnus

Picture Külla tuleb Crystal Ra Laksmi (pildil), maailmarändur, dipomeeritud antropoloog, filmitegija, auratransformaator ja vaimne õpetaja Hawailt.

Crystal Ra jagab Mehhikos, Kauail ja Hawail õpitud teadmisi ja tutvustab tervendamistehnikaid (Access Consciousness, Access Bars, Organic Stretching, Orgasmic Meditation and breath), mis on lektori sõnul „kiirtee elusse ülimas“ ehk võimalus saavutada kerge, voolav, rõõmus ja külluslik elu. Karismaatiline lektor lubas, et tuleb „krutskeid täis õhtu, kust lahkud nii, et su rakkudel ja kogu olemisel on pidu.“ Meie klubiõhtu on 29. juunil toimuva kursuse maitseproov.

Õhtu teemasid:

  • Mis juhtub, kui lõpuks ometi astume välja kastidest oma elus?
  • Missugused võimalused avanevad, kui hakkad elama oma elu enda loodud stsenaariumi järgi? Milline saab olema sinu suhe iseenda, teiste ja rahaga selles ÜLIMAS?
  • Mida tähendab olla ÜKS? Mõningaid näiteid ja juhtumisi vaimude väljaajamisest.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu 28.juunil kell 18.00

Osaluspanus: 10 eurot kas kohapeal või ülekandega SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 28 juuni + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

 Kes on Crystal Ra Laksmi?

Väike vihje staažikatele klubilistele: Crystal on olnud meie külaliseks ka varem, tookord küll Kätlin Rooviku nime all.

Vaid 36-aastasel Eestis sündinud ja võõrsil elanud naisel on seljataga huvitav elukäik: ta on omandanud bakalaureusekraadi antropoloogia vallas Oslo ja Kaplinna ülikoolis ja magistrikraadi visuaalse kultuuri alal Tromsö ülikoolis, lisaks on tal ette näidata aminoloogi ehk ingliterapeudi ja auratransformaatori tunnistused Lõuna- Aafrikast ja Norrast.

Naine sai Eestis tuntuks ingliteraapiat tutvustades, seejärel rääkis ta loengutel sageli aurauuendusest ja indigolastest, aga ka sellest, kuidas leida oma eluülesanne ja luua küllust. Järgnesid tantra ja veeteraapia õppimine-õpetamine. Tõelist kohalolekutunnet koges Crystal aga Hawail, kus ta õppis mitmeid tervendamistehnikaid.

“Nii nagu me kaasajastame oma arvutiprogramme, tuleks tänapäevastada ka oma teadlikkust ja energiaid,” on Crystal öelnud. Eesmärk on inimese sisemine puhastumine ja tasakaal.

Rohkem infot leiad kodulehelt: www.newflow.ee