Barsi koolitus Pärnus

Holistilise Teraapia Instituudi lõpetanud terapeut Kaidi Karilaid viib läbi hiljuti Eestisse jõudnud uudse eneseabitehnika Access Consciousness™ seansse ja koolitusi.

Kaidi on selle dünaamilise kehaprotsessi tehnikaga saavutanud suurepäraseid tulemusi ning tahab neid ka kuulajatega jagada.

Pühapäeval, 02 juunil toimub Pärnus  Kaidi juhendamisel Access Bars™ koolitus.

Registreeri end koolitusele või seansile Kaidi Karilaidi juures: 5299119 või kaidik@gmail.com ning loe lisaks infot allpool.

Mis on Access Consciousness™?

Kas oled alati teadnud, et on olemas midagi enamat, lihtsamat?
Kas on midagi, mida oleksid alati tahtnud teha, olla?
Kas oled alati teadnud, et oled erinev?

Siin on Sulle kutse avastamaks, kui palju muud tegelikult on.

Access Consciousness on dünaamiline vahendite ja protsesside komplekt, et lukustada Sind lahti teemadest, mille lahendamine on võtnud inimestel aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta; toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa poleks uskunud.
Mis siis, kui  saaksid muuta oma elu nii radikaalselt, et su sõbrad  imestaksid, kuidas sa küll seda tegid? Kui sa saaksid muuta midagi oma elus, siis mis see oleks?

MIS on BARS-id?
Mis oleks, kui su elu võiks olla parem, kui oled seda üldse ette kujutadagi osanud? Mis siis, kui millegi muutmine võib olla oluliselt kergem sellest, mida oled juba proovinud? Mis siis, kui on olemas lihtne ja kerge tehnika, mida võid omandada ühe päevaga ning see võimaldab vabastada kõik aastate jooksul kogunenud piiravad uskumused,
emotsioonid ja hoiakud?
Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted mõjutavad molekule meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla ja vananemist. Mis sa arvad, kuhu kõik need mõtted on salvestatud? SINU KEHASSE!

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Bars-i. Need hoiavad kõigi sinu poolt mille iganes kohta loodud mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi komponente. Mõned näited olemasolevatest Bars-idest on nt. tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise, seksuaalsuse jp teiste valdkondade osas. Iga kord, kui lood millegivõi kellegi osas hinnangu, siis lood läbi selle piirangu. Näiteks öeldes „Ma ei tee seda enam kunagi!“, peatad energia ja lood piirangu sellele, mida võiksid vastu võtta. Lastes „Bars-idel joosta“ ehk puudutades Bars punkte hakkab ajju salvestunud polaarsuste elektriline laeng hajuma. Seiskunud energia vabastamine on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.

Bars-ide töötlus (puudutades neid punkte) on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja kustutab eluja elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad.

Millist kasu võib saada Bars sessioonist?
Bars sessioon on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. Inimesed, kes on saanud regulaarselt Bars sessioone on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi ja pideva mõttevada vähenemisest, dünaamilistest muutustest ja haiguste kadumisest, kiiremast  vigastustest paranemisest, kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest  ning võimaluste avardumisest elus.

Regulaarne “Bars sessiooni” saamine on kingitus sulle endale. Iga kord kui saad Bars sessiooni, siis vabastatakse sel ajal kõik ebavajalikud käitumismustrid, emotsionaalsed ja psüühilised traumad, hinnangud ja energiablokid. Sa muutud oma elus rohkem kohal olevaks. Sinu minevik ei projekteeri ja mõjuta sinu tulevikku enam samal moel, kui üldse enam. Sa muutud jätkuvalt üha avatumaks uute ja erinevate võimaluste vastuvõtmisele.

***

Mida kujutab endast Access Bars™ koolitus?

Selles 1-päeva kestusega klassis sa mitte ainult ei saa kahte Bars sessiooni, vaid ka õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha teistele. Iga osaleja saab käsiraamatu ja lisamaterjalid kõige kohta, mida vajab.
Peale seda  koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access Consciousness Foundation koolitusel (s.o. jätkukoolitus). Bars kehatehnikat  võib kasutada ühildades seda massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Seda võib kasutada, et vahendada ükskõik millise valdkonna muutust elus. Selles klassis osalemiseks ei ole rohkem eelnõudeid, kui vaid lihtsalt olla valmis õppima midagi uut.

Access Bars™ koolitus toimub 14 aprillil kl 10.00-18.00 Pärnus
Koolituse osalustasu on 125 eurot.
Lapsed 0-15.a tasuta, 16-18 a. ja kordajad 12 kuu jooksul 50% tasust.
NB! See hind on 20% odavam normaalhinnast kõikidele eestlastele 2013. aastal.

NB! Võta kaasa oma lapsi ja lapselapsi. Lapsed panustavad meie koolitustesse väga erilise energiaga. Ka nemad saavad tsertifikaadi ja materjalid koolituse läbimise kohta!

Palume registreerida ennast enne koolituse algust e-maili teel: kaidik@gmail.com.

Palun tule 10 minutit enne koolituse algust, et saaksime teha registreerimise ja materjalide jagamise ning saaksite end mugavalt sisse seada. Koolituse tasu maksmine kohapeal sularahas.
Võta palun kaasa: väike padi ja kerge tekk, joogamatt.

Toitlustus: Koolituse ajal saadaval kerged soolased ja magusad suupisted, kohv, tee, vesi. Kui soovid, siis võid lõunasöögi kaasa võtta. Olemas ka võimalus süüa mõnes söögikohas koolituse toimumispaiga läheduses.

Väike meenutus videoklipi näol, kus paljud lõigud on esimeselt Access Consciousness™ ürituselt Eestis aprillis 2012 ehk siis kuidas kõik alguse sai: http://youtu.be/A7KGjlEGaiw.

Kas see koolitus võiks olla Sinu jaoks?
Mine oma valiku tuleviku energiasse ja küsi:
Kui valin Barsi kursuse, siis milline oleks mu elu 6 kuu pärast? Aasta pärast? 5 aasta pärast?
Kui ma ei vali praegu osaleda Barsi koolitusel, siis milline oleks mu elu 6 kuu pärast? Aasta pärast? 5 aasta pärast?
SA TEAD, MIS ON SINU JAOKS ÕIGE! (see, mis tekitab kergust on õige)

***

Registreeri end loengule, seansile või koolitusele Access Consciousness Bars™ sertifitseeritud vahendaja Kaidi Karilaidi juures: 5299119 või kaidik@gmail.com.