Ayurveda kulinaaria kursus Pärnus

KUTSUME TEID Ayurveda kulinaaria KURSUSELE PÄRNUS

 Laupäeval, 19.aprill 2014 a.  kell 14.00-Pühapäeval 20.aprill kell 16.00

 Ayurveeda  eksootiline köök ei pruugi kedagi võõrastama panna. Toit on lihtne ja sisaldab suhteliselt vähe koostisosi meile hästi tuntud toorainest: kartul, riis, porgand, sibul, oad, läätsed, puuviljad… Kogu köögi salapära peitub hoopis toitude oskuslikus maitsestamises

 Sõna ayurveda tähendab sanskriti keeles teadmisi elust ja pikaealisusest.
Ayurveda on aja poolt kõige paremini kontrollitud meetod abistamaks meie tervist. Ayurveda  on süsteem, mis toob inimese tagasi tema tõelise olemuse juurde. Ayurvedas on 3 põhisuunda: tervise hoidmine, toetamine(profülaktika) ja ravimine. Siin kasutatakse toitu kui ravimeetodit iga konkreetse indiviidi iseärasusi arvestades. Enamus tervise probleeme on seotud vale dieediga, ebaregulaarse toitumisega ja kahjuliku toidu söömisega.

Ayurveda stiilis kulinaaria on ratsionaalse toiduvalmistamise kunst.  Taimetoitlus + erinevad maitseained.

Nädalavahetuse  osavõtu tasu on 70€.  Sisaldab väga hea puhkemaja kasutamist, soovi korral  mugavat ööbimist, loengut ayurvedast,  toitu ja toidu valmistamise koolitust koos retseptidega , hommikujoogat.

P.S. Soovitav registreeruda ja tasuda ettemaks ( 30 €  Enesetäiendajate Seltsi  arveldusarvele nr.  10220095828012. Selgitusse : „osaleja nimi“+ 19 aprill)  varakult, kuna osalejate arv on piiratud( 10 osalejat sh.  2 on juba ettemaksu tasunud) ).

Täpsema info ja täpse toimumiskoha – saadame eelregistreerijatele meilile.

Info ja registreerimine otsijad@gmail.com . Tel. 5295717 Malle

Kursus on praktiline work-shopi vormis. Kaasa  võtta  hea tuju,  põll,  lõikelaud, terav  nuga ja  kirjutamisvahend ja soovikorral joogamatt.  Kaasa saab uued oskused ja kirjalikud retseptid valmistatud toitudest.

Palun saabu tühja kõhuga!

Oleme valmistanud ja ootame Sind  laupäeval  lõunasöögiga.

 Ootame huvilisi! Kohtade arv piiratud!

Toidu valmistaja- õpetaja  on terapeut Juta Tani,  kes paljudele pärnakatele on tuttav  Art of Livingu organisatsioonist,  samuti Taro kaartide panijana ja rännaku terapeudina.  JUTA TANI  on arst Tartust, kes ühel heal päeval jättis  lastearstikutse ja õppis nõelravi, massaaži, joogat, reikit, rännakut, metameditsiini  ja tegeles šamanismiga.  Täna nõustab ta abivajajaid individuaalselt ja organiseerib organisatsiooni Art of Living (elamise kunst) kursusi ning tegemisi. Läbinud pika ayurveda toidukoolituse.

Lugege artikklit:  http://naistemaailm.ee/?art_magaz=2&id=11170

Ja vaadake  http://www.youtube.com/watch?v=i0NaK0cydF8

NB!  Võimalik Pärnus Juta Tani eravastuvõttudeks.  Soovi korral  info e-mailil :     tani.juta@gmail.com

Või  telefonil  56482596