ACCESSI SELGUSE ÕHTU

TERE TULEMAST ACCESSI SELGUSE ÕHTULE PÄRNUSSE ?

Kas ärkad vahest üles ja tunned , et elevant istuks nagu peas? Peab tööle minema, siis peab seda tegema ja siin vaja jälle, et see saab tehtud ja makstud? Selline raskus saadab sind päevast päeva??? Ohh , kui vaid saaks maha visata kasvõi korraks selle kõik ja lihtsalt saaksin olla, ilma et see ajaga piiratud oleks või jälle kuhugi minema tegema ei peaks?

Kas sa oled valmis sellele elevandile otsa vaatama? Kas oled VALMIS pöörama oma elu selliseks, nagu sa tahaks, et see oleks?

Ja muide , jah sulle on see LUBATUD. Mis siis, kui see ,millele sa oma elu oled loonud, on kellegi teise vaatepunkt, mida saab lihtsalt muuta?
See on meeletult lõbus, hullumeelne, see on veider , kuid SEE TÖÖTAB!
Sel õhtul me muudame energiaid ja vabastame energeetilisi blokeeringuid sinus ja sinu kehas, Kui sa sinna kohale tuled, siis sa oled valmis muutuseks. Kui sa seekord veel valmis pole, tule siis, kui sinu jaoks on õige aeg.

Milline oleks elu siis, kui ta oleks elamist väärt?
Mis siis, kui seda saab kohe valida oma ellu ja oma tulevikku selliseks luua…jah KOHE PRAEGU? Kas sa tõesti tahad neid päevi selle elevandiga oma peas veeta ja PEAB asju tegema, või tahad , et elu tuleks sinuni kerguse rõõmu ja hiilgusega?

SEE ON SINU VALIK! Sellest õhtust võib saada suur muutus sinu jaoks, kui seda valid! Mis veel võimalik on? Milline panus saan MIna sulle olla ja milline panus saad SINA olla iseendale ja oma lähedastele, kui osaled sellel õhtul?

Õhtut juhib Access Consciousness Sertifitseeritud vahendaja Kaidi Karilaid
Vaata Kaidi kohta rohkem FB-s
Kaidi kohta saad rohkem lugeda siit: http://www.accessconsciousness.com/fac_detail.asp?mid=1362

Mis on Access Bars vaata siit : https://www.youtube.com/watch?v=jK6mBmTqt5I
Toimumisaeg: R. 31.oktoober kell 18.00-20.00

Hotell ” Pärnu”, Rüütli 44, Pärnu

Maksumus : 15 €, lastele kuni 15.a. tasuta, vanuses 15-18 poole hinnaga

Kaidi Karilaid
tel. 5299119
kaidik@gmail.com