Aasta uues kuues- kevadised kerged energiad

VESTUSÕHTU TEEMA:  „  Aasta uues kuues- kevadised  kerged energiad “

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal,  Akadeemia 3, Pärnu

Toimumisaeg: neljapäev 20.02 .2014.  kell 18.00

Osalusrõõm: 10 € kohapeal või ülekandega  saaja:  Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012

Õhtut juhib: Kalju Paldis

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3

Iga hetk meie elus on kordumatu ja paljuütlev. Vestlusõhtul õpime ja tunnetame koos, mida infomaailm meiega jagada tahab. Saame teada, mida see hetk meile tutvustab või mida ta tahab meie teadvuses ja kehas muuta või millised lisaväärtusi anda. Universumi infopank on suur teadmiste kogum, mis pidevalt saadab meile uusi õpetusi ja lahendusi.  Meie ülesanne see enda  jaoks lahti mõtestada ja tööle rakendada.

Veebruarikuu sõnum on  „aasta uues kuues ja teadmistes“.  Teeme ülevaate hetke olukorrast – mida  oodata üha kiirenevast ja  ärkavast maailmast. Kuidas näitas maaailma retk Aasia maade energiates? Mida õpetavad vabad rahvad ja missugust eeskuju neilt võtta?

Kalju Paldis on Eestis tuntud geobioloog – nõustajana. Energoinformatsiooni lugemise fenomen avaldus tal ootamatul moel kümne aasta eest. Mees oli tolleks hetkeks tervenenud haigusest  ja hakanud elule uue pilguga vaatama. Selle tulemusel oskab Kalju suhtelistelt täpselt öelda, mis mingis ruumis toimus mõni aasta või kasvõi aastasadu tagasi ning kontrollimisel on paljud Kalju nägemused osutunud tõeseks. Lisaks sellele, et mees reaalselt ajab välja vaime kummitavatest majadest, kus peale Kalju tegemisi inimesed juba järgmisel päeval jälle rahus magada saavad, on mees läinud üle päikesetoidule. . . Väidetavalt ammutab ta energiat otse kõiksusest.

Selleks, et universumi teadmised ja sealt saadavad sõnumid ainult Kalju maailma ei jääks, kutsub ta huvilisi vestlusõhtutele . Meie ühisest universumi väljast võtab ta vastu teadmisi ja jagab neid kõigiga. Meie maailmad kõnelevad koos.

Need vestlused  tulevad kohapealsest ajahetkest ja sellesse vaatamisest. Ajahetk hakkab meiega vestlema…

Kalju Paldise soovitus : Viige juba varem mõtted selle teema lainele,mida sellel eluetapil tahate muuta või luua. Siis hakkab teadvus pakkuma huvitavaid vastuseid!

Kalju Paldise tegemistest saab rohkem infot tema kodulehelt www.energoman.ee  ja eravastuvõtu soovijad saavad temaga isiklikult kokkuleppida telefonil   5018260 Kalju Paldis

Kõik huvilised oodatud!