Arvo Soometsa loeng reaalsusloomest

“Me ei saa valida, kas luua või mitte, kuid me saame valida, kuidas luua. Vaid teadmised võimaldavad luua teadlikult.” Arvo Soomets Arvo Soomets

Juba aastate eest kõneles Arvo Soomets, et elus on võimalik teha muudatusi valguse kiirusel ja vabaneda piiravatest uskumustest ning painavatest tervisehädadest. Seekord tuleb jutuks:

  • Kuidas mõte omab kohest füüsilist toimet?
  • Mis on teadvus ja kus teadvus asub?
  • Kust ja kuidas me saame tervist kujundavat infot?
  • Kas inimene on osa kosmilisest toitumisahelast?
  • Mis on tervendamine ja kes on tervendaja?
  • Mis on elulille sümboli ja kuldlõike olemus?

“Tihti oleme kuulnud või kogenud, et klassikaline meditsiin ei suutnud inimest aidata, kuid alternatiivne tervendamine on päädinud eduga. Kas tegu on olnud juhustega, asjaolude soodsa kokkulangemisega või on selle taga midagi enamat? Ehk on aeg mitte vastandada klassikalist ning alternatiivset meditsiinikäsitlust, vaid püüda neis mõlemis näha ühisosa ning sellele enam keskenduda?
Tihtipeale tõdeb ka klassikaline meditsiin, et tervislike seisundite muutumises mängib olulist rolli patsiendi meeleline seisund ehk positiivne mõtlemine. Positiivset suhtumist seletatakse tavapäraselt vaid kuni organismi biokeemilise tasandini, kuid tegelikkuses läheb see veelgi sügavamale. Kui sügavale siis?” Arvo Soomets.

Arvo Soomets
on hariduselt veterinaar, ta on töötanud biotehnoloogia laboris teadurina ning pikki aastaid rahvusvaheliste ravimikontsernide esindajana Balti riikides. Pärast aktiivset ettevõtluskarjääri on ta süvenenud reaalsuse olemuse uurimisele: kaevunud kvantfüüsikasse, õppinud reikit, Silva meetodit, Psych-Kd, Maagilist Matrixit, Matrix Energeticut, Kathara tervendamismeetodeid jm, aastal 2012 pani ta kokku õpetuste kogumi REAALSUSLOOME. 

PS Kuula Arvo Soometsa ja Peeter Liivi vestlust: kvantmaailmast 
Arvo Soomets raadios: Hallo, Kosmos

Kolmapäeval. 30. märtsil kell 18.00-20.00
Pärnu Keskraamatukogu ( Akadeemia 3) alumises saalis

Maksumus :  12.  Kui tuled koos sõbraga, siis mõlemale 10 €.

Tasuda saad kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega Enesetäiendajate Selts arvele (EE951010220095828012 , märksõna: 30 märts + osaleja nimi)  hiljemalt 29. märts