Kohtumisõhtu Tiina Tiitusega

Hea kaasteeline!TiinaTiitus

Esmaspäeval, 13. jaan. kl 18 on meil Pärnu Keskraamatukogu suures saalis  rõõm kohtuda selgeltnägija ning isikliku arengu nõustaja TIINA TIITUSEGA. Endine hinnatud moekunstnik ja stiiliikoon hakkas vaimsel teel sammudes „nägema“ eelmisi elusid, sünde ja surmasid ning kaitseingleid ja vaimseid teejuhte. Ta on näinud oma vaimu rändamas ka pärast ajanihet ning vaadanud tulevikupilte aastasadu edasi.

Kui Tiina kohtus oma tulevase kaasa ja laste isaga, langes mehe peale ülevalt valgus.  „See kogemus sarnanes kehast väljaminekuga!“ kinnitab ta.

Kui inimene tuleb minu juurde nõu saama, näen tema ümber valgusolendeid. Kui jutuks tuleb teema, mis on inimese hingega kooskõlas, aktiveeruvad tema saatjad ning kogu ruum lööb särama! Siis tean, et just see teema vajab lahendamist, sageli kajastub selles probleemis eelmiste elude või mõne surmakogemuse energia, aga seda on võimalik muuta!“ kõneleb ta. Vahel on Tiinal au edastada inimesele tema teejuhtidelt sõnum.

Loengus tuleb jutuks:

–       Mehelik ja naiselik energia

–       Igatsus armastuse järele

–       Kuidas leida oma unistuste partner

–       Miks me oleme suhtes

–       Milline on õnnelik suhe

–       Inimese pagas, eluülesanne

–       Ühiskondlikud ja ajaloolised dogmad

–       Uued energiad

–        Kedagi pole ära unustatud

Miks räägime armastusest?

Sageli kurdavad inimesed, et nende elus on vähe armastust. Lapsed ei lõigu armastust tükkideks, nagu suurte maailmas on juhtunud. Lapsena on armastus kõikehõlmav ja loomulik. Meie hirmud armastuse kohta on õpitud: ei saa ju ometi olla, et armastus isa ja mehe vastu on sama tunne. Aga on! Kirg ja seksuaalsus – see on hoopis teine mängumaa.

Armastusetunne on kõige alus, kandev olemus. See on sama tunne, mida kogeme hoides süles vastsündinud beebit, silitades kassipoega, kuulates lemmikmuusikat või vaadates päikeseloojangut,“ räägib Tiina.

Tema koduleht on www.tiinatiitus.com.

Võimalik ka eravastuvõtt Pärnus.  Kontaktandmed kodulehel.

Tiina Tiituse sulest ilmus just värske  raamat „ Õnnelik Suhe“.  Müügil kõigis raamatupoodides . 13. jaanuari kohtumisõhtul Pärnus on kohapeal  võimalik endale  pühendusega raamat soetada ning autorilt autogrammi küsida.

Lisalugemine: siin

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3
Toimumisaeg: Esmaspäev, 13. jaanuar  kell 18.00.
Osalusrõõm: 12 €.  Soodushind 10 € ettetasumisel kuni 10.jaanuar  südaööni Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 13.01. + osaleja nimi