Teisipäeval, 11. juuni kell 17.00 (NB! algusaeg varasem) Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3)
​“Mõtted võivad ravida keha, kuid keha ei saa ravida mõtteid, mõtted peavad olema tervemad kui keha. Mõtted kujundavad Sinu elu. Aju ei erista välismaailmas toimuvaid sündmusi nendest, mis on meie mõtetes. See annab meile vabaduse luua oma elu. Aga me peame teadma ja suutma kasutada õigeid vahendeid.”  Ülar Lindepuu
Kas igaühest võib saada selgeltnägija? Vene tuntuimate ravitsejate-selgeltnägijate käe all õppinud ning Soomes ja Eestis tegutsev meedium ÜLAR LINDEPUU kinnitab, et selgeltnägemine pole üleloomulik võime, vaid iga inimese loomupärane oskus, mida on võimalik teatud meetodite abil arendada.
​Tema kursus “Mõtte salajane jõud või alateadvuse vägi – selgeltnägemise treening” on olnud Tallinnas nõnda populaarne, et kõik huvilised pole sinna alati mahtunud.
Pärnakatel on võimalus Ülariga kohtuda juba juunis!

IIKA-keskuse juht Ülar Lindepuu on loonud kokkuvõtliku programmi, kuidas enda sees ja universumis leiduvad tarkused omandada lihtsate vaimsete tööriistade abil.
Lindepuu sõnul avab ligipääsu alateadvuse peidetud maailma teadvusseisund, mil oleme une ja ärkveloleku piiril.
Tavateadvus sisaldab 20% informatsiooni, alateadvus 80%. Lisaks pole tavateadvuse mõtetest 80% inimese enda omad, vaid need on pähe kinnistatud, alguses meie vanemate, hiljem kaaslaste, ühiskonna ja meedia poolt. Kui laseme end ümbritsevast mõjutada, siis ei suudagi inimene oma tõelisi vajadusi täita ja jääb teiste juhtida. Tagajärjeks on halb enesetunne ja rahulolematus. Tasub teada, et 85% haigustest on psühhosomaatilised ja alguse saanud mõttemallidest.

Tavateadvus on piiratud funktsioon, alateadvus aga avatud kõiksusele. Teisisõnu alateadvusest informatsiooni kasutamine ongi selgeltnägemine, mis igal inimesel avaldub individuaalselt. Mõni näeb sündmusi piltide, filmilindi või füüsiliste kujutistena, aga on ka selgeltkuulmine, -tundmine ja -teadmine – need kõik on kanalid alateadvusesse.
Ülari õpingud:

  • Vanga-nimeline Selgeltnägijate Akadeemia Moskvas (juhendaja A. Gaiduk)
  • Rahvusvaheline Energiateraapia ja Selgeltnägemise Akadeemia Moskvas (juhendaja N. A. Onufrieva)
  • Bronnikovi õppekeskus Moskvas (Inimese Informatiivse Arengu Keskus), A. Bronnikovi meetodid

NB! Ülar toob  loengul  avalikkuse ette salajase harjutuse, mida ta on õpetanud ainult väga kitsas ringkonnas personaalsetel koolitustel.
Osalustasu: 13 € ettemaksuna kuni 10.06 ( Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 11.06 + nimi),   hiljem ja kohapeal 15 €
Vaata lisaks: www.iika.ee