Väljasõit Pesa tallu – külla tervendaja Ralf Neemlaidile

Tervendaja ja väemees, kauaaegne karate-treener ja presidendi ihukaitsjate õpetaja-sensei RALF NEEMLAID ootab pärnakaid endale Pesa tallu külla.

Õhtu sisaldab vestlust, loengut, meditatsiooni, matka Pesa talu ümbruses, energiakuuse tunnetamist. Laulame koos mantraid ja teeme energiaharjutusi. Kõike ikka selleks , et olla paremini tasakaalus ja sisemises rahus.

Ralf Neemlaidi koduleht on http://www.hagal.ee/

Toimumisaeg: Kolmapäev , 6 juuni 2012

Väljasõidu hind on 19 eurot , millest 14 euri bussisõidu raha palun tasuda ettemaksuna Enesetäiendajate Selts arvele a/a  10220095828012 ja 5 euri pererahvale praktikate eest (raha kogumine bussis).

Stardime Pärnu teatri eest kell 16.00 ja tagasi plaanime olla 23.00 paiku. Bussikohad jagame tasumise laekumise järjekorras.

NB!Jälgi ilma ja riietu ilmale ja metsa minemisele vastavalt – riided, jalanõud kaasa, et väike vihm Sind rööbastelt ei lööks.

Kulgemisest Pesa talus

Vihma korral saame tegutseda aidas või küünis. Ka energia kuusk sirutab oma kaitsvad oksad meie peade kohale.

Väekividest voolava energiaga kulged oma sisemaailmas kas puhastuse või laadimise radadel.

Võta kaasa pudel (1,5-2l) veega või vee jaoks. Selle ergastame Sulle vajaliku väega.

Tunnetame, mis toimub Sinus ja taimes, kui oled loonud armastuse sideme temaga. Süües ,maitstes sellist taime kastad Sa teda armastusega ja läbi taime teed seda terve maailmaga. Selles maailmas elad ka Sina .

Naeratame koos,

Ralf

Lisainfo ja registreerimine : tel.5295717 Malle või otsijad@gmail.com