Tervendaja Tõnu Aru sisemisest rahust, elu õppetundidest ja maandamisest

Neljapäeval, 26.juunil, kl 18.00 Pärnu Keskraamatukogus 
«Kuule, sa vaata passi ka,» ütlevad sõbrad vahel 70-nendates aastes, alati heatujulisele ja säravale tervendajale, endisele arhitektile ja graafikule. Mees kehitab seepeale õlgu, sest ta plaanib elada 127-aastaseks ning on enda ajaarvestamise järgi alles keskeas.
(Tsitaat laenatud Tartu Postimehest).
Lisaks reiki tervendusseanssidele valdab mitmekülgne mees ka kvantpuudutuse ja mõtteväljaravi hirmudest ja ärevusest vabanemiseks, tule-, kivi-, hingamis- ja heliteraapiat ning psühhoanalüüsi. Inspireerivaim on aga õpetaja positiivne loomus. Tõnu tavatseb vestluspartnerilt küsida: „Kas sa tead ka, kes sa oled?“ Ja vastab ise lustakalt: „Sa oled superingel!“
Tõnu Aru jagab meile oma tarkusi selle kohta…

  • kuidas ennast ise tervendada. „Oleme vaba tahte olendid ja loa terveneda saame anda endale vaid ise. Keha on väga truu, aga ka aus sõber, kes ei valeta kunagi, vaid annab valu, väsimuse vms märku, et sa ei armasta ennast piisavalt,“ ütleb ta.
  • kuidas kodu energeetika mõjutab tervist.
  • kuidas leida oma sisemine rahu. „Saada ikka ja jälle tingimatult, kogu südamest armastuse valgust! Pole tarvis teha vahet, kellele saadad. Hukka võiks mõista ainult teguviise, eales mitte inimesi,“ leiab ta.
  • kuidas ennast maandada

Kuidas graafik Tõnu Aru suundus vaimsele teele
Paarkümmend aastat kestnud kirg graafikutöö vastu kadus Arul pea päevapealt. «Ma ei tea, mis juhtus. Enam ei meeldinud, ja kõik,» ütleb ta. Mees pakkis asjad ja läks kuueks aastaks Venemaale rändama. Kord Krimmi reisides lasi Aru huvi pärast mõõta oma bioenergiat. Mõõtja ütles, et mehel on eriliselt tugev energia ja ta peaks ravimisega tegelema. «Ahah,» vastas Aru ja kõndis edasi. «Ei, päriselt. Sul on väga tugev energia,» jooksis mees veel Arule järele. «Ahah,» kordas Aru. Ometi just Jaapani iidsest looduslikust tervendamistehnikast reikist, lihtsalt öelduna energiaga ravist, leidiski Aru uue kire. See tehnika aitab inimese kehas energia liikuma panna seal, kus see on takerdunud. Nagu omamoodi massaaž.
Loe lisaks täispikka lugu TPMst:
http://www.tartupostimees.ee/376330/reikiopetaja-kes-elab-127-aastaseks/
Kiika ka sisemise rahu templisse:
http://www.sisemiserahutempel.ee

 

Osalemispanus : 10 €